Sponsor Reklam

Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı

In Mobil

ASUS tarafından haziran ayı içerisinde tanıtılan Zenfone 3 isimli modeli’nin türkiye de ne zaman çıkacağı ve türkiye fiyatları konusunda ki bilgiler netleşmiş durumda. Asus Zenfone 3 Türkiye Çıkış tarihi ve Asus Zenfone 3 fiyatı belli oldu.

Geçtiğimiz haziran ayında düzenlenen Computex 2016 fuarında Asus tarafından tanıtılan Asus Zenfone 3 isimli akıllı telefonu’nun Türkiye çıkış tarihi ile Türkiye fiyatları merak edilen konular arasında yer alıyordu.

Geçtiğimiz aylarda alınan bilgilerden çıkarttığımız sonuç ise Asus Zenfone 3 akıllı telefonun ekim ayının ortaları gibi piyasaya çıkması bekleniyordu fakat son alınan bilgilere göre Asus Zenfone 3 modellerinin Türkiye’ye geliş tarihlerinde bir miktar daha gecikme yaşanacak gibi görülüyor.

ASUS ZenFone 3 çıkış tarihi

Asus markasının Türkiye için Zenfone 3 lansmanı ile alakalı olarak herhangi bir basın davetiyesi dağıtılmadı. Bu davetiyelerin ortalama lansmandan 10 gün öncesinde dağıtılmaya başladığı biliniyor. Ekim ayının ortalarına geldiğimiz şu günlerde görüyoruz ki Asus Zenfone 3 modeli ekim ayı ortalarında piyasaya maalesef ki çıkmayacak. Asus’un lansman davetiyelerini hala dağıtmamasından anlıyoruz ki Asus Zenfone 3 modelleri ekim ayında çıkmayacak ve önümüzde ki aylarda piyasaya çıkacak. Asus’a yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre ASUS ZenFone 3 akıllı telefonu kasım ayında veya düşük bir ihtimalle de aralık ayı içerisinde Türkiye’de satışa çıkacağı söyleniyor.

ASUS ZenFone 3 türkiye fiyatı

ASUS ZenFone 3 konusunda merak edilen farklı bir konuda ASUS ZenFone 3 türkiye satış fiyatı. ASUS ZenFone 3’ün yurt dışı fiyatları bilinmekte. Fakat alınan bilgilere göre ASUS ZenFone 3 Deluxe modeli 2300 ile 2500 TL aralığında olacağı tahmin edilmekte. Fakat ülkemizde yaşanan çeşitli gelişmeler ve vergilendirmelerin ardından bu fiyatlarda da artış olacağı ön görülmekte. Ülkemizde son zamanlarda artış gösteren dolar, yakın zamanda gelen trt bandrolü ile birlikte çeşitli vergilerin de eklenmesi, ülkede meydana gelen çeşitli zamlar çıkacak telefonların fiyatlarını da arttırıyor. ASUS ZenFone 3 deluxe modeli için tüm bu zamlar göz önüne alındığı zaman 2700 TL civarında bir fiyatla piyasaya çıkacağı tahmin edilmekte.

Zenfone 3 modelleriyle ilgili bir diğer merak edilen konu ise tabii ki fiyat. Şu anda sadece yurtdışı fiyatlarının açıklandığı ZenFone 3 modelleri, Bora Aras’ın Haziran ayına göre verdiği bilgilere göre tahminen ZenFone 3 Deluxe 2300-2500 TL bandında olacak. Tabii bizim röportajı yaptığımız Haziran ayından günümüze yaşananları ve ülkemizde değişenleri düşündüğümüzde, fiyatlar daha da yükselebilir.

Tags: #ASUS #asus zenfone 3 #asus zenfone 3 çıkış tarihi #asus zenfone 3 deluxe fiyat #asus zenfone 3 ultra çıkış tarihi #asus zenfone 3 ultra fiyat #Zenfone 3 #Zenfone 3 Deluxe #Zenfone 3 fiyat #Zenfone 3 türkiye çıkış tarihi #zenfone 3 türkiye fiyatı #Zenfone 3 Ultra

author
Author: 
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır Bildiğiniz
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google tarafından resmi olarak tanıtımı gerçekleştirilen Google
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler Makale
OnePlus 3 incelemesi, Fiyatı, Özellikleri
OnePlus 3 incelemesi, Fiyatı, Özellikleri
Bugün incelemesini gerçekleştireceğimiz akıllı telefon OnePlus markasının

Sponsor Reklam

Leave a reply "Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi