Sponsor Reklam

Zenfone 3 Özellikleri Nasıl

In Mobil

Asus’un akıllı telefon serisi olan zenfone yeni bir model ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Asus Zenfone 3 olarak piyasaya çıkacak olan modelin özellikleri ortaya çıkmaya başladı. 30 Mayıs tarihinde basın lansmanı yapılacak olan Zenfone 3 modelinin ilk başta 3 farklı model olarak piyasaya çıkaracak ve ardından da zenfone 2 de gördüğümüz gibi farklı modeller ile piyasada ki yerini alacak. Şimdi asus Zenfone 3 modelinin özelliklerine detaylı bir şekilde bakalım

Zenfone serisinin 3. Kardeşi olan akıllı telefonlar hakkında ki çeşitli yenilikler ortaya çıkmaya devam ediyor. Asus tarafından geçen günlerde yayınlanan tanıtım videosunda gördüğümüz Zenfone 3 modelinin tanıtım tarihine kısa bir süre kalmasına karşın cihazın teknik detaylarının büyük bir çoğunluğu netlik kazanmış durumda. Zenfone 3 serisinin 30 mayıs tarihinde basın lansmanının yapılacağı bilinmekte. İlk başta 3 farklı model ile birlikte karşımıza çıkacak olan Zenfone 3 modellerinden bir tanesi 4.5 inç bir tanesi 5 inç bir diğeri ise 5.5 inç veya 6 inç ekran büyüklüğüne sahip olacak ve bununla birlikte de 2.5D kavisli cama sahip olacak. Zenfone 3 ailesinin yeni akıllı telefonlarının ekranları Gorilla Glass 4 teknolojisi sayesinde daha dayanıklı bir hale getirilmiş.

Asus Zenfone 3 özellikleri

Cihazın çerçevesinde artık plastik yerine metal bir çerçeve tercih ediliyor. Cihaz beyaz, siyah, altın, gül altın ve gümüş gibi 5 farklı renk seçeneklerine sahip olarak bizim karşımıza çıkacak. Zenfone 3 modeli ile birlikte telefonun kasası bu sefer yekpare bir kasa olacak yani tek parçadan üretilmiş bir kasa olacak. Bu durum da pilin kasa içerisine entegre edileceğinin ve çıkartılamayacağını bizlere göstermekte. Zenfone serilerinden alıştığımız çift sim kart özelliği Zenfone 3 modelinde de bizlerle birlikte.

Zenfone 3 işlemci tercihleri ise belirsizliğini koruyan özellikler arasında yer alıyor fakat bilinen bir şey var ki o da asus’un Zenfone 3 modellerinde intel Atom işlemciler yerine qualcomm işlemcilerini tercih edeceği. 4 GB RAM ile birlikte gelecek olan Zenfone 3 modelleri 32 GB depolama alanına sahip olacak bununla birlikte cihazlarda microSD kart desteği de bulunacak. Zenfone 3 Android 6.0.1 marshmallow işletim sistemi ile ve ZenUI 3.0 arayüzü ile kutucan çıkacak. Zenfone 3 kamerası ise arka kamera 23 megapiksel çözünürlüğünde bir kamera ön kamerasında ise 8 megapiksel çözünürlükte bir ön kamera ile bizler ile buluşacak.

Zenfone 3 fiyatı, Zenfone 3 çıkış tarihi

Zenfone 3 30 Mayıs tarihinde düzenlenecek bir etkinlikte tanıtılacak ve Zenfone 3 çıkış tarihi haziran ayı içerisinde teknoloji sitelerinde ve teknoloji marketlerinde satışa sunulacak. Zenfone 3 fiyatı 110 dolar ile 370 dolar arasında değişen bir fiyatta olacak 3 farklı model olacağı için bu fiyat aralığında fiyatlarda bulunacak. tabi ülkemizde bu fiyatların kat kat üstünde ücretler ödeyerek Zenfone 3 modeline sahip olabileceğiz.

Tags: #android #Zenfone 3 çıkış tarihi #Zenfone 3 fiyatı #Zenfone 3 kamerası #Zenfone 3 ne kadar #Zenfone 3 özellikleri #zenfone 3 pil durumu #Zenfone 3 teknik özellikler

author
Author: 
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır Bildiğiniz
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
ASUS tarafından haziran ayı içerisinde tanıtılan Zenfone
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google tarafından resmi olarak tanıtımı gerçekleştirilen Google
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler Makale

Sponsor Reklam

Leave a reply "Zenfone 3 Özellikleri Nasıl"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi