Sponsor Reklam

YouTube’a Yeni Güncelleme Geldi

In Haberler

Milyonlarca kişinin video, müzik ve canlı yayın için kullanmakta olduğu ve önde gelen portalların başında yer alan youtube’a güncellemeler geldi. Öncelikli olarak gelen güncelleme mobil ve akıllı televizyonlara gelmiş durumda. Peki ya bu yeni gelen güncelleme ile birlikte youtube’da neler değişmiş durumda.

Video müzik ve akla gelen diğer her şey için kullanılmakta olan Youtube hayatımıza girdikten beri milyonlarca kişi tarafından aktif olarak kullanılmakta. Youtube piyasaya ilk çıktığı zamanlarda sadece web üzerinden hizmet vermekteydi zaman geçtikçe youtube mobil cihazlarımıza ve akıllı televizyonlarımıza da girerek bizlerin her an yanında olmayı başardı. Durum bu şekilde olunca da youtube ve buna benzer siteler öncelikli olarak mobil cihazlarda sonrasında da akıllı televizyonlarda kullanıcılarına uygulama bazında güzel destekler sunmaya başladılar.

Yeni Arayüz Amerika’da kullanımda

Yeni güncellemenin ardından kullanıcılar hali hazırda kullandığımız arayüzün en üst bölümünde 14 farklı kategori görebiliyordu ve bu kategoriler kullanıcının izlediği videolara ve alışkanlıklara göre otomatik olarak yer değiştiriyordu. Gelen güncelleme ile birlikte Live Stream sekmesinde canlı yayınları anlık olarak tazeleneceği bildirildi. Google yetkilileri tarafından yapılan açıklamalar neticesinde yeni gelen güncellemenin şu an sadece Amerika birleşik devletlerinde kullanıma sunulduğunu ve yakın bir tarihte tüm dünya da güncellemenin kullanılabileceğini belirttiler.

Apple TV Güncellemeden Mahrum

Google tarafından yapılan açıklamalara da Apple TV için herhangi bir güncellemenin getirilmeyeceği söylendi. Bunun sebebinin ise Apple TV için YouTube uygulamasının daha öncelerde özel olarak kodlandığı ve şu an için yeni sayılan tüm özelliklerin Apple TV için önceden yazılmış olduğu belirtildi.

Yapılan açıklamaya göre Google, Apple TV için bir güncellemenin gelmeyeceğini belirtti. Sebebi ise Apple TV için YouTube uygulamasının özel olarak yazıldığı ve zaten hali hazırda yeni sayılan tüm özelliklerin Apple TV için yazılmış olmasını işaret etti. 

Tags: #apple tv #Youtube #youtube akıllı televizyon güncelleme #youtube güncelleme

author
Author: 
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi Cumhurbaşkanı
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD tarafından bugün yaptığı açıklama da iş
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Teknoloji dünyasında her markaya yer var ancak
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
Apple’ın geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlik ile birlikte

Sponsor Reklam

Leave a reply "YouTube’a Yeni Güncelleme Geldi"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi