Sponsor Reklam

Yeni Call of Duty Geliyor

In Oyun

2016 yılı içerisinde gelecek olan Call of Duty infinity Ward tarafından yapılacak. İçerisinde bulunduğumuz sene içerisinde gelecek olan CoD için beklentiler yüksek. Yılların eskitemediği ve FPS oyunlarının efsanesi olan Call of Duty serisi bu yıl içinde çıkartacakları yeni oyun ile efsane seriyi devam ettirecekler. Call of Duty’nin bu sene çıkacak serinin devam oyununun yapımcılığını infinity ward üstlendi. Bunun anlamı ise Call of Duty Modern Warfare 4 veya Call of Duty Ghosts 2 olarak isimlendirilecek. Fakat farklı bir seri olarak da çıkabilir şu an için oyunun isminin ne olacağı konusunda herhangi bir bilgi mevcut değil. Geçtiğimiz günlerde resmi bir açıklama yapan infinity Ward firması Call of Duty efsanesine kalındığı yerden devam edileceğini twitter üzerinden yaptığı açıklamada belirtti. Oyuncular tarafından gelecek olan serinin ismi konusunda tartışmalar şimdiden başlamış durumda. Call of Duty Modern Warfare 4 ya da Call of Duty Ghosts 4 olarak isimlendirileceği konusuna tartışmalar devam ederken oyunculardan bazıları Call of Duty MW4 ün gelmesini bazıları ise Call of Duty Ghosts 2 nin gelmesini istiyor.

Resmi duyurunun ardından merak ve heyecan uyandıran Call of Duty modern warfare 4 çıkış tarihi ve Call of Duty ghosts 2 çıkış tarihi için net bir tarih belirtilmemiş olsa da muhtemelen yılsonuna doğru çıkacağı tahmin edilmekte. Call of Duty çıkış tarihi nin belirsizliği devam ederken oyuncular da çıkış tarihinin bir an önce açıklanmasını istiyor. İnfinity Ward’ın başarılı işlere imza atmış bir yapım şirketi olması ise oyun için beklentileri yükseltiyor. Bakalım yeni gelecek olan Call of Duty oyununun ismi Call of Duty Modern Warfare 4 mü yoksa Call of Duty Ghosts 2 mi olacak bekleyip hep birlikte göreceğiz.

Tags: #call of duty çıkış tarihi #Call of Duty Ghosts 4 #Call of Duty Ghosts 4 çıkış tarihi #Call of Duty Modern Warfare 4 #Call of Duty Modern Warfare 4 çıkış tarihi #Ghosts 2 #modern warfare 4

author
Author: 
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade çıkış tarihi netleşti Bir
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
Arjantin’de düzenlenen Cs:GO dünya Şampiyonasında rakiplerini bir
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Ubisoft’un geliştiriciliğini üstlenmiş olduğu Watch Dogs 2
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Yapımcılığını Capcom isimli firmanın üstlenmiş olduğu Resident

Sponsor Reklam

Leave a reply "Yeni Call of Duty Geliyor"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi