Sponsor Reklam

Xiaomi Piston 3 incelemesi

In İnceleme

Xiaomi piston 3 ile piyasaya tekrar dönen Xiaomi güzel bir kulaklık ile yine bizlerle oluyor farklı tasarımlar ile göz dolduran xiaomi piston 3 özellikleri hakkında merak ettiğiniz tüm detayları bu yazımda bulabilirsiniz. xiaomi piston 3 reddot ve xiaomi piston 3 youth edition olmak üzere iki farklı tasarımda olan kulaklığın özellikleri oldukça başarılı xiaomi piston 2 ve xiaomi piston 3 karşılaştırması tadında bir makale hazırladım.

Xiaomi markası daha önce çıkartmış olduğu ürünü olan Xiaomi Piston 2 ile birlikte tam bir fiyat performans ürünü olmayı başarmıştı. Üstüne üstlük ses kalitesi ile birlikte kulaklıkta kullanılan malzemenin üst düzey olması ve hoş tasarımı ile piyasa bulunan pek çok markaya fark atmayı başarmıştı. Bu nedenle Xiaomi Piston 3 piyasaya çıkar çıkmaz hiç düşünmeden ve araştırmadan daha iyi olduğunu düşünerek bu ürüne sahip olmaya başladılar. Xiaomi Piston 2 de kullanıcıların şikâyet etmiş oldukları en büyük sorun ise bass seslerin yeterli kadar başarılı olmamasından kaynaklanıyordu fakat bass meraklısı olmayan kişiler için bu kulaklık efsane bir kulaklık haline gelmişti. Xiaomi Piston 3 hoş tasarımı ile dikkat çekiyor fakat 2de olan bassların az duyulması sorunu Xiaomi Piston 3’de kendisini daha da çok hissettirir bir hale geliyor. Xiaomi Piston 3 Kulaklığı taktınız ilk andan itibaren bass seslerde ki yetersizliği fark ediyorsunuz. Burn-in ile birlikte kulaklığın biraz toparlandığından bahsediliyor. Burn-in ile birlikte kullanıldığında bile Xiaomi Piston 2 ye yaklaşamayacağı ya da ancak piston 2 seviyelerine ulaştığı söyleniyor. Piston 3’te duyduğunuz ses önceki modele göre daha dengeli bir şekilde geliyor ve diğer sesler de daha bir hoş geliyor. Kulaklıktan çıkın biraz az olduğunu hissediyorsunuz ve ses açma ihtiyacı içerisine giriyorsunuz. Kulak içinde bulunan bölümün eğik bir tasarımı bulunuyor bu durumda kulaklığın arka kısmının açıkta kalmasına neden oluyor ve sonucunda da gürültülü ortamlarda bulunan seslerin engellenmesi konusunda sorun çıkartıyor. Bu durumda da sesi biraz daha açma ihtiyacı içerisine giriyorsunuz.

Xiaomi Piston fiyatı

Xiaomi Piston 3’te kulaklığın kumandası sağ kulaklığın kablosunun üzerinde bulunuyor ve oldukça başarılı bir yerde konumlandırıldığı açıkça görülüyor. xiaomi piston 3 fiyat olarak çeşitli ortamlar değişiklikler gösteriyor fakat genel ortalaması 70 TL ile 80TL arasında değişiklik gösteriyor. Bu fiyatlara satın alabileceğiniz Xiaomi Piston 3 tam bir fiyat performans ürünü olarak adlandırılabilir. Güzel özellikleri ve uygun fiyatı ile birlikte birçok kişi tarafından tercih edilen bir kulaklık. Rakiplerine nazaran da oldukça iyi özellikleri bulunuyor.

Tags: #xiaomi piston 3 fiyatı #xiaomi piston 3 inceleme #xiaomi piston 3 kulaklık #xiaomi piston 3 nasıl #xiaomi piston 3 özellikleri #xiaomi piston 3 reddot #xiaomi piston 3 youth

author
Author: 
iPhone 7 Özellikleri, Fiyatı ve incelemesi
iPhone 7 Özellikleri, Fiyatı ve incelemesi
iPhone 7 resmi tanıtımının gerçekleşmesinin ardından iPhone
M3 Max Meziu Duyuruldu
M3 Max Meziu Duyuruldu
Phablet olarak nitelendirilmekte olan modeller arasına girecek
Sony Xperia XZ İnceleme, özellikleri
Sony Xperia XZ İnceleme, özellikleri
Sony tarafından geliştirilen yeni Premium serisi akıllı
ASUS ZenScreen Tanıtıldı
ASUS ZenScreen Tanıtıldı
Asus IFA 2016 fuarında dünyada ilk defa

Sponsor Reklam

Leave a reply "Xiaomi Piston 3 incelemesi"

Must read×

Top

jigolositesi