Sponsor Reklam

Xiaomi Mi Max ve Xiaomi Mi Band 2 özellikleri

In Mobil

Xiaomi, yeni çıkacak olan akıllı telefon modellerini tanıtmasına çok kısa bir süre kalmışken bu modellere ait bilgiler internete sızdırıldı. Xiaomi Mi Max ile Xiaomi Mi band 2 isimli iki akıllı telefon hakkında bilmeniz gereken ve merak ettiğiniz her şeyi sizlere anlatacağım.

Son zamanlarda moda olan bu tarz sızıntı haberler artık firmaların canını sıkmaya başlamış olmalı. Teknoloji dünyası o kadar gelişti ve genişledi ki artık aşırı büyüklükte kitlelere hitap ediyor ve bu nedenle de firmalar tarafından yapılan geliştirmelerin saklanması gizliliğini koruması neredeyse imkansız bir hal aldı. Durum böyle olmuşken yeni cihaz veya yeni bir teknolojik gelişme hakkında ki haberler kısa süre içerisinde piyasaya yayılmakta. Bu durum için özellikle bir yaptırım uygulamadıkları taktirde bizler de bu haberleri duymaya devam edeceğiz. Şimdi dönelim asıl meseleye Xiaomi Mi Max özellikleri ve Xiaomi Mi band 2 özellikleri nasıl olacak bir bakalım.

Herkesin yakından tanıma fırsatı bulduğu çinli teknoloji firması Xiaomi bu sene için çıkartacakları Xiaomi Mi Max ve Xiaomi Mi band 2 modellerini tanıtmaya hazırlanıyorlar. Bu iki modele ait özellikler ve telefona ait görseller de piyasaya hızlı bir şekilde giriş yaptı.

Xiaomi Mi Max özellikleri

Bu sene için çıkacak olan Xiaomi Mi Max modeli daha önce çıkmış olan Xiaomi Mi note, Xiaomi Mi note pro modelleri ile benzer özellikler taşımakta. Cihaz metal bir kasaya sahip olacak ve 6 inç büyüklüğünde bir ekranı bulunacak. Donanım özellikleri olarak da Xiaomi, Mi Max modelinde 6 çekirdeğe sahip olan Qualcomm Snapdragon bir işlemci kullanacak fakat bu işlemcinin modelinin ne olduğu konusunda ki bilgiler netlik kazanmış değil bunun yanında cihazda 3 GB RAM bulunacak ve depolama alanı ise 32 GB olacak. Cihazda microSD kart desteği olup olmayacağı konusunda da bilgi sızdırılmış değil Xiaomi Mi Max kamerası ise arkada 16 megapiksellik önde ise 5 megapiksellik bir kamera ile hizmet verecek. Belirtilen özellikler amiral gemisi diye nitelendirilen kategoriye giremeyecek fakat büyük ekranlı telefon hastaları için son derece tatmin edici özellikler ile piyasaya çıkacak.

Xiaomi Mi Band 2 özellikleri

Giyilebilir teknolojinin de geliştiği şu günlerde aksesuarsız yapamayanlar için Xiaomi Mi Band 2 piyasaya çıkacak. Üstelik bu sefer yepyeni bir halde geliyor. Daha önce ki model olan Xiaomi Mi Band modelinde sadece 3 tane LED ışık vardı ve başka bir özelliği yoktu. Xiaomi Mi Band 2 modelinde ise akıllı bilekliğe bir de ekran dahil edildi ve fitness amacı ile kullanan kullanıcılar için çeşitli bildirimler ve bilgileri bizlere gösterecek. Xiaomi tarafından geliştirilen Mi Fit isimli uygulama yerine akıllı telefon direkt olarak Xiaomi Mi Band 2 ile bağlantı kuracak ve bildirimleri akıllı bileklikten alacaklar. Üstelik bu bileklik fiyat olarak da oldukça şaşırdıcı bir değere sahip. Xiaomi Mi Band 2 fiyatı sadece ve sadece 16 dolar olarak piyasaya çıkacak.

Xiaomi Mi Max Türkiye’ye gelecek mi?

Xiaomi Mi Max ve Xiaomi Mi Band 2 modellerinin 10 mayıs tarihinde tanıtılması bekleniyor bununla birlikte duyuru yapılmasının ardından bu bilgilerin gerçeği yansıtıp yansıtmadığını göreceğiz. Ama tanıtıma oldukça yakın bir tarih kalmasından dolayı muhtemelen bu bilgilerin tamamı gerçektir diye düşünüyorum. Yine de resmi açıklamaların gelmesi daha iyi olacaktır.

Xiaomi Mi Max modeli phablet sadece Asya pazarına sunulacağı konusunda detaylar konuşulmakta ama bunu tanıtımın ardından net bir şekilde göreceğiz. Xiaomi Mi Max ile birlikte çıkacak olan Xiaomi Mi Band 2 modeli ise uluslararası pazarda satışa çıkacak ve Türkiye’de de rahatlıkla satın alabileceğiz

Tags: #Xiaomi Mi band 2 #Xiaomi Mi band 2 fiyatı #Xiaomi Mi band 2 incelemesi #Xiaomi Mi band 2 özellikleri #Xiaomi Mi band 2 türkiye #Xiaomi Mi Max donanım #Xiaomi Mi Max fiyatı #Xiaomi Mi Max incelemesi #Xiaomi Mi Max özellikleri

author
Author: 
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır Bildiğiniz
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
ASUS tarafından haziran ayı içerisinde tanıtılan Zenfone
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google tarafından resmi olarak tanıtımı gerçekleştirilen Google
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler Makale

Sponsor Reklam

Leave a reply "Xiaomi Mi Max ve Xiaomi Mi Band 2 özellikleri"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi