Sponsor Reklam

Xiaomi Android 6.0 için gün sayıyor

In Haberler

Akıllı telefon pazarına hızlı bir giriş yapan Xiaomi bu çalışmalarına dur durak vermeden devam ediyor. Xiaomi çıkarttığı akıllı telefonları için android 6.0 marshmallow güncellemesi alacak modelleri bir bir açıkladı.

Çin’in akıllı telefon piyasasında ki yerini herkes açık bir şekilde biliyor. Bir çok başarılı markaya sahip olan çin’in sahip olduğu markalardan bir tanesi de Xiaomi. Xiaomi 2015 yılında çok başarılı bir grafik elde etmişti ve bu başarılarına, yeniliklerine de devam ediyor.

Kısa bir süre önce qualcomm ile bir anlaşmaya imza attılar. Bu özel anlaşma ile Xiaomi kullanıcılarına android 6.0 marshmallow ile birlikte güzel bir sürpriz yapmanın planlarını kuruyor. Xiaomi adına açıklama yapan MIUI operasyon bölümü yetkilileri. Android 6.0 ile alakalı olarak bir çok haber verdi.

Android 6.0 marshmallow Xiaomi mi4 ve Xiaomi mi note modellerine geliyor.

Xiaomi yetkililerinin yaptığı açıklamalarda android 6.0 sürümü ile alakalı olarak yapılan çalışmaların tam gaz devam ettiğini belirttiler. Bu çalışmalar neticesinde de kısa süre içerisinde Xiaomi mi4 ve Xiaomi mi note modellerine android 6.0 marshmallow güncellemesinin geleceğini belirttiler. Daha önceki haberlerimizde belirttiğimiz üzere Sony’den de geçen günlerde bir açıklama gelmişti ve yapılan açıklamada sony marka akıllı telefon modellerinin android 6.0 güncellemesini ocak ayı itibari ile almaya başlayacağını duyurmuştu. Xiaomi den gelen haberlerde de android 6.0 güncellemesinin kısa süre içerisinde geleceğini anladık. Şimdi sırada merakla beklenen güney Kore’nin teknoloji devi olan samsung, android 6.0 güncellemesine ne zaman geçecek. Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlar bir bir geçiş yapacakları tarihleri belirtmişken Samsung’dan henüz herhangi bir haber gelmedi.

 

Tags: #android 6.0 marshmallow #Xiaomi android güncelleme #Xiaomi mi note #Xiaomi mi note güncelleme #Xiaomi mi4 #Xiaomi mi4 güncelleme

author
Author: 
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi Cumhurbaşkanı
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD tarafından bugün yaptığı açıklama da iş
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Teknoloji dünyasında her markaya yer var ancak
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
Apple’ın geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlik ile birlikte

Sponsor Reklam

Leave a reply "Xiaomi Android 6.0 için gün sayıyor"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi