Sponsor Reklam

Windows 10 Siyah Tema Nasıl kurulur

In Yazılım

Geçtiğimiz gün gelen Windows 10 yıldönümü güncellemesinin ardından Windows 10 kullanıcıları artık işletim sistemlerini siyah bir tema ile kullanma şansına sahip oldu. Peki ya Windows 10 anniversary güncellemesi ile birlikte gelen siyah tema nasıl kullanılır?

Windows 10 anniversary güncellemesi ile birlikte Windows 10 a bir çok güzel yenilik dahil edilmiş durumda. Bu yenilikler arasında kullanıcıların en beğendiği özellik ise siyah tema özelliği oldu. Windows 10 anniversary güncellemesini nasıl alacağınızı bu linkte ki yazımızda anlatmıştım Windows 10 Anniversary Güncellemesi sizde bu güncellemeyi hala almadıysanız verdiğim bağlantıya tıklayarak nasıl güncelleme yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Sadece Windows 10 yıldönümü güncellemesini alan kişiler siyah temayı kullanabilmekteler bunu da sizlere hatırlatalım. Sonra vay efendim ben Windows 10 kullanıyorum bende niye yok demeyin.Windows 10 siyah tema

Siyah tema nasıl kullanılır?

Windows 10 yıldönümü güncellemesi ile birlikte gelen siyah tema özelliğini aktif edebilmek için öncelikle Başlat > Ayarlar > Kişiselleştirme > Renkler yolunu izleyin. Sonrasında alt kısımda bulunan Uygulama Modu seçeneğini seçin. Gelen renk paleti üzerinden siyah rengi seçiyorsunuz. Bu ayarları tamamladıktan sonra arka plan renkleriniz siyah renk olarak değiştirilecektir. Sonra ise siyah temayı tam olarak kullanmak isterseniz aynı ekranda bulunan rengi başlat ve görev çubuğunda göster seçeneğini de aktif etmeniz gerekiyor. Bu sayede siyah temayı tam anlamıyla kullanmaya başlayabilirsiniz. Tekrar hatırlatalım ki bu ayarlar sadece Windows 10 yıldönümü güncellemesini almış olan kullanıcılarda çıkacak ayarlardır.

Tags: #windows 10 #Windows 10 siyah tema #Windows 10 siyah tema nasıl kullanılır

author
Author: 
Android için Messenger Lite çıktı
Android için Messenger Lite çıktı
Facebook’tan dev hizmet. Düşük internet hızına sahip
Google Allo Çıktı
Google Allo Çıktı
Google tarafından mayıs ayı içerisinde duyurulmuş olan
iOS 10 Yüklemeyin
iOS 10 Yüklemeyin
Geçtiğimiz günlerde gelen güncelleme ile birlikte ios
Instagram hesabı çalınır mı?
Instagram hesabı çalınır mı?
Sizler için hazırladığımız bu yazı da instagram

Sponsor Reklam

Leave a reply "Windows 10 Siyah Tema Nasıl kurulur"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi