Sponsor Reklam

Windows 10 Redstone Güncellemesi

In Yazılım

Microsoft’un yeni çıkartmış olduğu işletim sistemi olan Windows 10 hala geliştirilmekte olan bir işletim sistemi ve Windows 10 a gelecek olan ilk büyük çaplı güncelleme hakkında yeni bilgiler sızdırıldı.

Temmuz ayında yayınlanan ve hızlı bir şekilde yayılan işletim sistemi olan Windows 10 başarılı bir çıkış yakalamıştı. Bu başarı ücretsiz yükseltme olanağı sayesinde ve kullanıcılara kolay ve başarılı bir arayüz sunmasından dolayı gerçekleşmişti. Microsoft son olarak redstone adında büyük bir güncelleme yayınlamaya hazırlanıyor ve Windows 10 deneyiminizi daha üst seviyelere çıkartmayı planlıyor.

2016 yılında yayınlanması planlanan redstone güncellemesi ile birlikte Microsoft Windows 10 a yeni özellikler de sunulacak ve kullanıcıların masaüstü deneyimlerini bir üst seviyeye çıkartacak. Bununla birlikte evrensel uygulamaların widget fonksiyonları da dahil edileceği tahmin ediliyor. Redstone güncellemesi ile çeşitli gelişmeler de karşımıza çıkacak bunlardan bir tanesi de cortana olacak. Güncelleme ile birlikte cortana’nın Windows 10’da daha da ön plana çıkması bekleniyor. Bu sayede de Windows 10 un kullanıcı deneyimi de artmış olacak. Bildiğiniz gibi Windows 10 çıktıktan sonra tüm Windows 7 ve Windows 8 kullanıcıları Windows 10 a ücretsiz bir şekilde geçmişti. Windows’un son işletim sistemi olacak olan Windows 10 güncellemeler sayesinde ayakta kalacak ve bu şekilde gelişmeye devam edecek. Her yazılımda olduğu gibi ilerleyen evrelerde daha başarılı bir deneyim sunacağına hiç şüphe yok.

Windows 10 ile ilgili diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Tags: #redstone güncellemesi #winddows 10 redstone güncelleme #windows 10 #windows 10 güncelleme #windows 10 redstone güncellemesi

author
Author: 
Android için Messenger Lite çıktı
Android için Messenger Lite çıktı
Facebook’tan dev hizmet. Düşük internet hızına sahip
Google Allo Çıktı
Google Allo Çıktı
Google tarafından mayıs ayı içerisinde duyurulmuş olan
iOS 10 Yüklemeyin
iOS 10 Yüklemeyin
Geçtiğimiz günlerde gelen güncelleme ile birlikte ios
Instagram hesabı çalınır mı?
Instagram hesabı çalınır mı?
Sizler için hazırladığımız bu yazı da instagram

Sponsor Reklam

  1. author

    istanbul web12 ay ago

    Yine iyi bir paylaşım olmuş teşekkür ederim.

    Reply

Leave a reply "Windows 10 Redstone Güncellemesi"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi