Sponsor Reklam

Windows 10 Hala Ücretsiz Yükseltilebiliyor

In Haberler

Microsoft’un ilk başlardan beri açıklamış olduğu 29 Temmuza kadar ücretsiz olarak geçilebilme olanağı son bulmuştu. Microsoft bu anlamda geçtiğimiz günler içerisinde ücretsiz olarak Windows 10 yükseltmesinin yapılmasını durdurmuştu fakat microsoft’un sitesinde bulunan bir açıktan faydalanarak hala Windows 10 a ücretsiz olarak geçebiliyorsunuz.

Microsoft Windows 10’u duyurduktan sonra ücretiz olarak dağıtılacağını belirtmiş ve bunu da gerçekleştirmişti. Lisanslı olarak Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 sürümlerine sahip olan kullanıcılar ücretsiz bir şekilde Windows 10 sürümüne geçiş yapabiliyorlardı. Fakat ücretsiz yükseltme olayı 29 Temmuz itibariyle son bulmuş durumdaydı.

Geçtiğimiz hafta son bulan ücretsiz Windows 10 güncellemesi hakkında ki haberlere geçen hafta sık sık yer vermiştik. Ücretsiz Windows 10 güncellemesi işlemini yapamadıysanız çokta şey yapmamak lazım aslında. Microsoft’un sitesinde bulunan bir açık ile birlikte artık sizde Windows 10 yükseltmesini ücretsiz bir şekilde yapabiliyorsunuz. Üstelik ücretsiz yükseltme işlemi tamamlanmasına rağmen.

Söylenenlere göre Windows 10 yükseltme dosyası olan “Windows10upgrade24074.exe” isimli dosyanın halen daha microsoft’un sitesinde barındığı görüldü. Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemine sahip olan bireyler bu dosyayı indirerek Windows 10 güncellemesini an itibari ile gerçekleştirebiliyorlar. Bu açık kapatılmadan önce hemen bu bağlantıya giderek exe dosyasını indirin ve Windows güncellemenizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

 

Tags: #windows 10 #Windows 10 güncellemesi #Windows 10 ücretsiz yükseltme

author
Author: 
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi Cumhurbaşkanı
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD tarafından bugün yaptığı açıklama da iş
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Teknoloji dünyasında her markaya yer var ancak
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
Apple’ın geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlik ile birlikte

Sponsor Reklam

Leave a reply "Windows 10 Hala Ücretsiz Yükseltilebiliyor"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi