Sponsor Reklam

WhatsApp’ta Hızlı Cevap Özelliği

In Mobil

Sms hizmetinin katili olan whatsapp a bir yeni özellik daha geldi. iOS 9.1 güncellemesinin ardından gelen bu yeni özellik whatsapp kullanan kişilerin işini daha da kolaylaştıracak gibi görünüyor. Hızlı cevap özelliği olan bu yeni özellik ile artık ekran kilidini açmadan dahi mesaj verebileceksiniz. Uygulamaya girmeden anında cevap verebilmenizi sağlayacak olan bu özellik birçok kişinin işine yarayacak ve çok sevilecek bir özellik olacak gibi görünüyor. Telefonların yanı sıra Apple Watch desteğimde bulunuyor. Detayları yazının devamında bulabilirsiniz.

iOS 8 in ardından karşımıza çıkan bu hızlı cevap özelliği birçok uygulama tarafından kullanılıyordu. Diğer uygulamalarda olan bu özelliğe whatsapp ancak dahil olabildi ve telefonun kilit ekranında olsanız dahi size yazan birine anında cevap verebileceksiniz. Whatsapp bazı yenilikleri iOS platformuna biraz geç taşıyor açıkçası. Fakat apple bu konuda atak davrandı ve dün gelen iOS 9.1 güncellemesinin ardından whatsapp bir anda hızlı cevap özelliği gelmiş oldu. Whatsapp uygulaması güncellenmeden gelen bu özellik iOS 9.1 güncellemesinin bir marifeti gibi görünüyor. Sizde bu özelliğe erişmek istiyorsanız ios 9.1 güncellemesini yüklemeniz gerekmekte. İos 9.1’in getirdiği bir diğer yenilik ise Apple Watchlara oldu. Yine whatsapp herhangi bir güncelleme yapmadan Apple Watchlarda size gelen mesajları görüntüleyebiliyor ve hatta cevaplayabiliyorsunuz. ios 9.1 güncelleme hatası ile ilgili merak ettiğiniz konuları da farklı bir yazımızda ele alacağız.

Android kullanıcıları WhatsApp Google Drive’a Yedekleme ve Geri Yükleme başlığımıza göz atarak whatsapp konuşmalarını nasıl google drive’a yedekleyeceklerini öğrenebilirler.

 

Tags: #Apple Watch #ios 9.1 güncelleme hatası #ios 9.1 güncellemesi #whatsapp

author
Author: 
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır Bildiğiniz
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
ASUS tarafından haziran ayı içerisinde tanıtılan Zenfone
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google tarafından resmi olarak tanıtımı gerçekleştirilen Google
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler Makale

Sponsor Reklam

Leave a reply "WhatsApp’ta Hızlı Cevap Özelliği"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi