Sponsor Reklam

Whatsapp Görüntülü Konuşma Özelliği

In Yazılım

Whatsapp kullanıcılarının sabırsızlıkla beklediği özelliklerden bir tanesi olan görüntülü konuşma özelliği yakın zamanda gelecek. Whatsapp kullanıcıları uzun bir zamandır sesli görüşme özelliğini kullanıyordu ve şimdi buna görüntülü konuşma özelliği de dahil edilecek.

Bildiğiniz gibi facebook geçtiğimiz yıllarda whatsapp’ı satın alarak bünyesine katmıştı ve satın aldığı zamandan beri geçen zaman boyunca Facebook’un Messenger uygulamasında bulunan birçok özelliği yavaş yavaş whatsapp’a da aktarmaya başlamıştı. Buna ilk örnek ise daha önceki dönemlerde Messenger’a gelen sesli görüşme özelliği satın almadan sonra whatsapp’a da dahil edilmişti. Son olarak ise whatsapp’a görüntülü görüşme özelliği de eklenecek.whatsapp görüntülü görüşme özelliği

Bununla ilgili haberler daha önce çıkmıştı ve uzunca bir süredir de whatsapp görüntülü konuşma ile ilgili bir detay ortaya çıkmıyordu. Kullanıcılar şüpheye düşmüştü ve görüntülü konuşma özelliğinin whatsapp a gelmeyeceğini düşünmeye başlamışlardı. Fakat son ortaya çıkan görseller neticesinde whatsapp görüntülü konuşma özelliğinin hazırlandığını ve kısa bir süre sonra bir whatsapp güncellemesi ile birlikte telefonlarımıza geleceğini görebilmekteyiz.

Tahminlere göre whatsapp görüntülü görüşme özelliği 2016 yılında telefonlarımıza gelecek olan bir 2.12.16.2 güncelleme sürümü ile birlikte dahil edilecek. Böylece whatsapp da görüntülü konuşma özelliğine sahip olacak. Tahminlere göre whatsapp görüntülü konuşma sırasında bir botuna basarak ön ve arka kamera arasında hızlı bir geçiş yapabileceğiz ve mikrofon sesini kapatıp açma gibi fonksiyonlara da sahip olacağız. Yine ortaya atılan haberlere göre bu görüntülü görüşmelerin sadece Wi-Fi üzerinden yapılabileceği konuşuluyor. İlerleyen aşamalarda ise GSM üzerinden görüntülü görüşme özelliğinin destekleneceği de belirtiliyor. iOS whatsapp görüntülü konuşma güncellemesi ve android whatsapp görüntülü konuşma güncellemesi tahminlere göre kısa bir zaman sonra yayınlanacak.

Tags: #android whatsapp görüntülü konuşma #iphone whatsapp görüntülü konuşma #whatsapp görüntülü görüşme #whatsapp görüntülü konuşma ne zaman gelir #whatsapp güncellemesi

author
Author: 
Android için Messenger Lite çıktı
Android için Messenger Lite çıktı
Facebook’tan dev hizmet. Düşük internet hızına sahip
Google Allo Çıktı
Google Allo Çıktı
Google tarafından mayıs ayı içerisinde duyurulmuş olan
iOS 10 Yüklemeyin
iOS 10 Yüklemeyin
Geçtiğimiz günlerde gelen güncelleme ile birlikte ios
Instagram hesabı çalınır mı?
Instagram hesabı çalınır mı?
Sizler için hazırladığımız bu yazı da instagram

Sponsor Reklam

  1. Artık Whatsapp Ücretsiz | Tekno Sucuk1 sene ago

    […] Whatsapp Görüntülü Konuşma Özelliği […]

    Reply

Leave a reply "Whatsapp Görüntülü Konuşma Özelliği"

Must read×

Top

jigolositesi