Sponsor Reklam

Whatsapp Görüntülü Konuşma Geliyor

In Yazılım

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması olan whatsapp a görüntülü konuşma özelliğinin geleceğini daha aylar öncesinden duyurmuştuk. Şimdi ise whatsapp görüntülü konuşma ile alakalı olarak daha gerçekçi detaylar elimize ulaştı. Whatsapp görüntülü arama özelliği test programına katılmış olan kullanıcların hizmetine sunulmuş durumda. Whatsapp için geçen yıldan beridir görüntülü arama özelliği geldi geliyor diye haberler yayılmaktaydı.

Whatsapp kullananlar uzun bir zamandır uygulamaya dahil edilmesini bekledikleri görüntülü görüşme özelliğinin beta programına yapılan son güncelleme ile birlikte geldiğini gördüler. Fakat görüntülü konuşma özelliğini şu an için sadece whatsapp beta programına kayıt olmuş olan kullanıcılar görebilmekte.

Uzun bir süredir sesli arama özelliği ile karşımızda olan ve bize oldukça yardımları dokunan whatsapp bu seferde video görüşme özelliğini hayatımıza sokmaya hazırlanıyor. Son güncellemeye eklenmiş olan görüntülü konuşma özelliğini kullanmaya çalıştığımızda şu an için “video arama şu an kullanılamıyor” uyarısı ile karşımıza çıkmakta. Fakat bu hizmetin şimdilik sınırlı sayıda bir kullanıcı kitlesi tarafından kullanılıyor olduğu bilinmekte.

Görüntülü arama çok yakında hayatımızda

Whatsapp görüntülü görüşme özelliği az bir zaman sonra whatsapp kullanan tüm kullanıcılara sunulması beklenmekte. Whatsapp sesli görüşme özelliğinden hatırladığımız gibi bu özellik oldukça yavaş bir şekilde dağıtılmaya başlanmıştı aynı durum whatsapp görüntülü görüşme için de gerçekleşebilir. Kısa bir zaman önce gelen masaüstü uygulaması özelliği ile whatsapp web artık masaüstü uygulaması ile de kullanılabiliyordu. Aynı zamanda nfc etiketleri ve qr kodlar ile grup davetleri özelliği ile birlikte whatsapp ios kullanıcıları için de sesli mesaj bırakma özelliği uygulamaya dahil edilecek yenilikler arasında yer alıyor.

Tags: #whatsapp görüntülü arama #whatsapp görüntülü görüşme #whatsapp görüntülü konuşma

author
Author: 
Android için Messenger Lite çıktı
Android için Messenger Lite çıktı
Facebook’tan dev hizmet. Düşük internet hızına sahip
Google Allo Çıktı
Google Allo Çıktı
Google tarafından mayıs ayı içerisinde duyurulmuş olan
iOS 10 Yüklemeyin
iOS 10 Yüklemeyin
Geçtiğimiz günlerde gelen güncelleme ile birlikte ios
Instagram hesabı çalınır mı?
Instagram hesabı çalınır mı?
Sizler için hazırladığımız bu yazı da instagram

Sponsor Reklam

Leave a reply "Whatsapp Görüntülü Konuşma Geliyor"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi