Sponsor Reklam

Whatsapp Android için yıldızlı mesaj özelliği

In Yazılım

Dünya çapında en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması olan whatsapp a bugün gelen güncelleme ile yepyeni özellikler eklendi. Güncelleme android platformuna geldi whatsapp’ın yeni özelliklerini detaylı bir şekilde haberimizde bulabilirsiniz.

Whatsapp dur durak bilmeksizin gelişmeye ve yenilenmeye devam ediyor. Facebook’un satın aldığı anlık mesajlaşma platformu olan whatsapp’a kısa zaman aralıkları ile gelen güncellemeler uygulamanın daha güzel bir hal almasını sağlıyor. Geçtiğimiz hafta gelen güncelleme ile iOS platformuna yeni özellikler dahil edilmişti. iOS platformuna gelen güncellemenin içeriği hakkında bilgi almak için diğer yazımıza göz atabilirsiniz. iOS’a gelen güncelleme ile yapılan yeniliklerden bazıları bugün android kullanıcılarının hizmetine de sunuldu. Android e gelen whatsapp güncellemesi ile birlikte android 6.0 marshmallow içinde paylaşım desteği dahil edildi.whatsapp güncelleme marshmallow


 

İşte whatsapp güncellemesi ile gelen yepyeni özellikler

iOS’a geçen hafta içerisinde gelen güncelleme ile artık kullanıcıların birbirlerine gönderdikleri bağlantılar zengin bir ön izleme ile karşı tarafa ulaştırılıyordu. Bu özellik artık android’e dahil edildi artık karşıya gönderdiğiniz bağlantılar ön izlemeli olarak iletilecek. Bu özelliği isterseniz iptal edebiliyor veya açabiliyorsunuz bu tamamen sizin inisiyatifinize kalmış.
Whatsapp android’e gelen bir diğer yenilik ise iOS’da bir süredir kullanımda olan yıldızlı mesaj özelliği. Artık sohbet penceresinde bulunan bir mesajın üzerine basılı tutuyorsunuz ve bu mesaja yıldız ekleyebiliyorsunuz. Mesajlı yıldızlara daha sonra bakmak istediğinizde daha kolay bir şekilde erişim sağlayabiliyorsunuz. Yıldızlı mesajlara tekrar ulaşabilmek için Sohbetler > menü > yıldızlı mesajlar yolunu izleyebilirsiniz.
Bununla birlikte android 6.0 marshmallow için gelen android direk paylaşım özelliği de aktif edildi.

Tags: #android 6.0 marshmallow #whatsapp #whatsapp android #whatsapp güncellemesi #whatsapp yeni özellikler

author
Author: 
Android için Messenger Lite çıktı
Android için Messenger Lite çıktı
Facebook’tan dev hizmet. Düşük internet hızına sahip
Google Allo Çıktı
Google Allo Çıktı
Google tarafından mayıs ayı içerisinde duyurulmuş olan
iOS 10 Yüklemeyin
iOS 10 Yüklemeyin
Geçtiğimiz günlerde gelen güncelleme ile birlikte ios
Instagram hesabı çalınır mı?
Instagram hesabı çalınır mı?
Sizler için hazırladığımız bu yazı da instagram

Sponsor Reklam

  1. author

    akif genç2 sene ago

    ne kadar gereksiz bi özellik yaa

    Reply

Leave a reply "Whatsapp Android için yıldızlı mesaj özelliği"

Must read×

Top

jigolositesi