Sponsor Reklam

Watch Dogs 2 Oynanış Videosu

In Oyun

Ubisoft tarafından yakın bir zamanda çıkması beklenen açık dünyaya sahip hacker oyunu olarak adlandırabileceğimiz Watch Dogs 2 için oynanış videosu yayınlandı. Sizin için hazırladığımız bu haberde Watch Dogs 2 fiyatı, Watch Dogs 2 çıkış tarihi, Watch Dogs 2 oynanış videosu gibi detaylara yer verdik. Şimdi yavaş yavaş Watch Dogs 2 hakkında konuşmaya başlayalım.

Ubisoft’un iddialı oyunları arasında başı çeken Watch Dogs 2 hakkında ki oynanış videosu ve bazı detayları oyuncular ile paylaşıldı. Geçen günler içerisinde oyunun önümüzdeki aylar içerisinde yapılacak olan E3 fuarında yer alacağından bahsedilmiş ve bu kesinleşmişti. Youtube’a yüklenene oynanış videosunda oyuncuların dikkatini çeken en büyük özellikler oyunun modellemeleri ve yapay zekasında ki işleyiş oldu. Oyun dinamikleri ile birlikte oyun motorunun da çok başarılı görülmesi oyuncuları bir kez daha heyecanlandırdı. Aynı zamanda oyun motorundaki bu gelişme oyunda bulunan gerçeklik duygusunu da hat safhaya ulaştırmış durumda.

Ubisoft’un 2 yıldır geliştirmeye çalıştığı Watch Dogs 2 oyunu ilk oyundan da aşina olduğumuz üzere hack ve veri güvenliği konularında bir hikayeye sahip olacak. Watch Dogs oyununda yapılan hatalar ve oyuncuların bu oyunla ilgili oluşturmuş oldukları feedbackler sonucunda ubisoft bunları göz önünde bulundurma ihtiyacı hissetti ve yeni gelecek olan Watch Dogs 2 oyunu ile birlikte hacker olmanın keyfini her yerimizde hissetmemizi amaçlıyor.

Bu sefer San Francisco altyapısı ile uğraşacağız

Watch Dogs 2 oyununda ilk oyunda bulunan Aiden Pearce’nin yerine Marcus Halloway isminde bir karakteri yöneteceğiz. Watch Dogs 2 bu sefer San Francisco Bay Area bölgesinde geçecek ve son derece büyük bir haritaya sahip olacak. Şehrin elektronik alt yapısı olarak bilinen ctOS sisteminin güncellenen versiyonu yani ctOS 2.0’ı çökertmek bizim asıl amacımız ve görevimiz olacakken yine yan görevler ile desteklenmiş bir hikayeye sahip olacak. Oyunun San Francisco da geçeceğini belirtmiştik ve bu nedenle de şehirde bulunan önemli noktaların büyük bir kısmı birebir olarak modellenmiş ve Watch Dogs 2’ye aktarılmış bu sayede gerçekten var olan bir şehirde oyun oynama keyfine sahip olacağız. Watch Dogs oyununda da alıştığımız teknolojik cihazları kullanabilme yeteneğimiz ve oyunda bulunan diğer karakterler arasında ki etkileşim şeklimiz de Watch Dogs 2 oyununda daha da geliştirilmiş bir şekilde karşımıza çıkıyor. Oyunda Drone, otomobil, Vinç, güvenlik robotu ile birlikte bu tarz cihazların birçoğunu kontrol etme şansımız olacak. İstenildiği taktirde de hiçbir düşmana zarar vermeden gizli gizli oyunda ilerleyebilme şansımız olacak.

Watch Dogs 2 fiyatı

Watch Dogs 2 fiyat olarak şu an için ne gibi bir fiyatlandırma ile çıkacağı bilinmiyor fakat E3 fuarından sonra netleşecektir. Ön sipariş ve çeşitli kampanyalı paketleri ile uygun fiyatlara alabileceğimize inanıyorum. Watch Dogs 2 fiyatı netlik kazandığı zaman yazımıza eklenecektir.

Watch Dogs 2 çıkış tarihi

Watch Dogs 2 çıkış tarihine son derece az bir zaman kaldı. Oyuncuların heyecanla beklemekte olduğu Watch Dogs 2 15 kasım tarihinde piyasaya çıkacak. Watch Dogs 2 çıkış tarihi ile birlikte PC, PlayStation 4, Xbox One platformlarında da aynı anda çıkışı gerçekleşecek.

Watch Dogs 2 ile ilgili detayların tamamı açıklandıktan sonra Watch Dogs 2 hileleri gibi konulara da ayrıyeten değineceğiz. Birçok oyuncu Watch Dogs 2 hilelerini kullanmayı sevecektir ve oyunu hile ile oynamaktan keyif alacaktır. Aynı zamanda belli olduğu zaman Watch Dogs 2 sistem gereksinimleri, Watch Dogs 2 minimum sistem gereksinimleri gibi konular için de ayrı bir makale hazırlayacağız. Watch Dogs 2 türkçe olarak piyasaya çıkmayacaktır fakat Watch Dogs 2 türkçe yaması oyun çıkışından kısa bir süre sonra piyasaya çıkacaktır. Bir çok topluluk oyunları Türkçeleştirmek için birlikte çalışıyor ve Watch Dogs 2 türkçe yamasını da kısa süre içerisinde hazır edip çıkartacaklardır.

Evet asıl konuya geri dönelim buyurun Watch Dogs 2 oynanış videosu:

Tags: #Watch Dogs 2 çıkış tarihi #Watch Dogs 2 fiyatı #Watch Dogs 2 hileleri #Watch Dogs 2 minimum sistem gereksinimleri #Watch Dogs 2 sistem gereksinimleri #Watch Dogs 2 türkçe #Watch Dogs 2 türkçe yama

author
Author: 
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade çıkış tarihi netleşti Bir
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
Arjantin’de düzenlenen Cs:GO dünya Şampiyonasında rakiplerini bir
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Ubisoft’un geliştiriciliğini üstlenmiş olduğu Watch Dogs 2
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Yapımcılığını Capcom isimli firmanın üstlenmiş olduğu Resident

Sponsor Reklam

Leave a reply "Watch Dogs 2 Oynanış Videosu"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi