Sponsor Reklam

Vimeo Para Kazanma

In İnternet

Vimeo, artık kullanıcıların yayınladıkları videoları satmasına imkan tanıyacak bir özelliği duyurmaya hazırlanıyor. Herkesin bildiği gibi dünya üzerinde ki youtube’dan sonra ki en fazla tutulan ve popülaritesi en yüksek olan video paylaşım platformu Vimeo’dur. Video izlemeyi sevenlerin ve daha çok sanatsal videoların bulunduğu ve bunları takip edenlerin yakından tanıdığı vimeo, bundan sonra kullanıcılarının bu videolardan para kazanmasını sağlayacak. Üstelik kullanıcılar vimeo’dan keyifli bir şekilde para kazanacaklar. Kendi çektiğiniz videoları sizin belirlediğiniz bir fiyat üzerinden satışa sunabileceksiniz. Son derece yenilikçi ve akılcı bir yöntem olan bu yöntem sayesinde kullanıcılar keyifli bir şekilde para kazanabilecekler. İnternetten para kazanmak günümüzde çok kolay bir hale geldi ve sizler için internetten para kazanma yöntemleri isimli bir rehber serisine başlayacağım.

Vimeo nasıl para kazanılır?

Video satarak para kazanma sayesinde artık herkes gelir elde edebilecek fakat vimeo’nun video satışı ile alakalı olarak bir şartı bulunmakta. Şu an için video satış uygulamasını sadece Vimeo Pro kullanıcıları kullanabilmekte ve sadece vimeo pro kullanıcıları video satış işlemini gerçekleştirebilmekte. Video yükleyen kullanıcıları bu videoları vimeo sunucularına yükleyebilmenin yanısıra kendi internet siteleri üzerinden de satabilecekler. Bu video satış uygulamasının bir yenilik olduğunu ve dünya genelinde büyük ses getireceği tahmin ediliyor. Vimeo üzerinden satılacak olan videoların fiyatlarının ise ne kadar olacağı konusunda oldukça büyük merak uyandırılmıştı fakat gelen bilgiler neticesinde anladık ki videoların fiyatlarını video sahibinin kendisinin belirleyeceğini öğrendik.

Vimeo para kazanma konusunda kullanıcılarına sunduğu bu deneyim sayesinde uygulama hayata geçer geçmez hemen bir video satıldı. Vimeo üzerinden satılan ilk video ise It’s Such a Beautiful Day isimli bir video oldu. Bu video 6 dolar olarak ücretlendirildi ve alıcısına teslim edildi. bu uygulamanın ilerleyen zamanlarda daha da hareketleneceği düşünülüyor. Üstelik satılacak olan videoları kimlerin satın alabileceğini de videoyu satan kişi belirleyecek bu sayede de istemediği kişiler kişinin videolarına ulaşamayacak. Bakalım Vimeo’nun bu yeni özelliği hedeflenen başarıya kısa sürede ulaşabilecek mi? Vimeo ile video satarak para kazanmak çok kolay olacak.

Video sitelerinden para kazanma

Vimeo, Youtube, Dailymotion tarzında sitelere video yükleyerek internetten para kazanmak ister misiniz? Google’da videolar nasıl üst sıralarda yer alır bu gibi konularda destek için ilerleyen aşamalarda sizlere yeni bir rehber daha hazırlayacağım. Bu rehber ile birlikte Youtube, Dailymotion ve Vimeo tarzı popüler video paylaşım mecralarında yayınlanan videolarınız arama motorlarında üst sıralarda nasıl yer alır bununla ilgili bilgiler vereceğim.

Tags: #dailymotion para kazanma #internetten para kazanma yöntemleri #Video sitelerinden para kazanma #Vimeo nasıl para kazanılır? #vimeo para kazanma #youtube para kazanma

author
Author: 
TTnetten AKK Olmayan Kampanya
TTnetten AKK Olmayan Kampanya
Türk Telekom hizmeti olan ttnet’in oyunculara özel
AKK Kalkıyor Resmi Açıklama Geldi
AKK Kalkıyor Resmi Açıklama Geldi
AKK ile alakalı olarak yapılan çalışmalar sonunda
İnstagram Hesabımı Dondurdum Açamıyorum
İnstagram Hesabımı Dondurdum Açamıyorum
Daha önce instagram hesabınızı dondurma ile alakalı
EFM Nedir?
EFM Nedir?
EFM teknolojisi yüksek hızlara ulaşan metro Ethernet

Sponsor Reklam

Leave a reply "Vimeo Para Kazanma"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi