Sponsor Reklam

Twitter Gece Modu nedir nasıl kullanılır

In Haberler

Önümüzde ki günlerde gelecek olan güncellemeler ile birlikte twitter a iki önemli özellik eklenecek. Bunlardan bir tanesi gece modu özelliği olarak adlandıracağımız bir özellik olacak. Twittera eklenecek diğer yenilikler hakkında ki bilgilere de yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Son zamanlarda kullanıcıların site içerisinde ki deneyimlerini arttırabilmek için bir çok hamle gerçekleştirmekte olan twitter dan kullanıcıları memnun etmesi beklenen birkaç yenilik eklenecek. Google’ tarafından çıkartılacak olan yeni işletim sistemi Android N sürümünün geliştiriciler için olan sürümünden çıkartılan gece modu özelliği twitter a dahil edilecek. Twitter şu sıralar android uygulamasında gece modu özelliğini test etmekte fakat henüz alfa sürümünde olan bu özelliğin bazı kullanıcılara sunulduğu ve bu kullanıcılar tarafından test edildiği biliniyor. Bir sitede yer alan haberlere göre twitter gece modu özelliği aktif edildiği zaman twitter uygulaması karanlık bir temaya sahip olacak ve göz yorulması gibi sorunların önüne bu şekilde geçilecek. Temada bulunan yazılar ise tema siyaha dönünce beyaza dönecek.

Güncelik hayatınızda ve özellikle de geceleri twitter’ı aktif bir şekilde kullanıyorsanız gece modu özelliği sayesinde artık daha rahat bir deneyim yaşayabilecek ve gözleriniz yorulmadan twitter kullanabileceksiniz. Bu sitede yer alan bilgilere göre gece modu özelliği otomatik olarak devreye girecek bir özellik olacak fakat şu an alfa sürümünde olduğu için kimse bu özelliğe erişememekte. Final sürümü ile birlikte twitter’ın bu özelliğe nasıl bir zaman ayarı getireceğini de göreceğiz.

Gece modu özelliği ile birlikte gelecek bir diğer özellik ise arayüz düzeninde gerçekleştirilecek. Twitter yeni bir arayüz düzeni ile birlikte daha kolay bir görünüm kazanacak. Şu suralar başta Google uygulamalarından görmekte olduğumuz ve diğer bir çok üçüncü parti yazılımda karşımıza çıkmakta olan hamburger menü düzeni twitter uygulamasında da bizlerin karşısına çıkması beklenen bir diğer twitter özelliği olacak.

Tags: #Twitter Gece modu nasıl açılır #Twitter Gece modu nasıl kullanılır #Twitter Gece modu nedir #twitter gece modu özelliği

author
Author: 
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi Cumhurbaşkanı
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD tarafından bugün yaptığı açıklama da iş
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Teknoloji dünyasında her markaya yer var ancak
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
Apple’ın geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlik ile birlikte

Sponsor Reklam

Leave a reply "Twitter Gece Modu nedir nasıl kullanılır"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi