Sponsor Reklam

Türkiye’de Bedava İnternet Hizmeti Sunulacak

In Haberler

Geçtiğimiz yıllarda yapılması planlanan bedava internet hizmeti ile alakalı olarak büyük bir adım atıldı ve önümüzde ki hafta için hizmete gireceği belirtildi. Bedava internet konusunda ki tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl başbakan tarafından verilen haber neticesinde 2016 yılının ilk ayları itibari ile gençlere ve yoksul ailelere bedava internet hizmeti sunulacağı duyurulmuştu. O günden beridir konu hakkında hiçbir açıklama yapılmamıştı ve beklenen açıklama bugün aile ve Sosyal Politikalar Bakanı tarafından yapıldı.

Ücretsiz internet nedir, ücretsiz internet nasıl kullanılır

Çocuklara ve gençlere okullarda tabletler dağıtarak internetten faydalanmaları amaçlandığını belirten aile ve sosyal politikalar bakanı birçok çocuğun evlerinde internet olmadığına değindi ve internet olmadığı için gençlerin internet kafelere yöneldiğini dile getirdi. Açıklamalarında “Ruhsatlı internet kafeleri dışarıda tutarak söylüyorum. Birçok yerde çocuklar internete girmek amacıyla gidiyorlar ancak orada birçok tehlike ve tehditlerle karşı karşıya kalıyorlar.” Şeklinde devam eden bakan ücretsiz internet hizmetinden nasıl faydalanılacağına da değindi. Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından geçtiğimiz yıl müjdesi verilen ücretsiz interneti kullanabilmek için gençlerin öncelikle kayıt yaptırmaları sonrasında ise kimlik numarası ve şifre ile birlikte giriş yapılabileceğini söyledi. Fakat bu an için gençler için sunulacak olan internet hizmeti ile alakalı olarak bir açıklama yapılmış değil. Yoksul ailelerin de tespit edileceği belirtildi ve tüm hazırlıklar tamamlandığını ve önümüzde ki hafta itibari ile bedava internetin aktif olarak kullanılabileceği söylendi.

Tags: #bedava internet #gençlere bedava internet #okul bedava internet #türkiye bedava internet #ücretsiz internet #yoksullara bedava internet

author
Author: 
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi Cumhurbaşkanı
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD tarafından bugün yaptığı açıklama da iş
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Teknoloji dünyasında her markaya yer var ancak
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
Apple’ın geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlik ile birlikte

Sponsor Reklam

Leave a reply "Türkiye’de Bedava İnternet Hizmeti Sunulacak"

Must read×

Top

jigolositesi