Sponsor Reklam

TTnetten AKK Olmayan Kampanya

In İnternet

Türk Telekom hizmeti olan ttnet’in oyunculara özel olarak geliştirmiş olduğu bu kampanya ile akk ortadan kalkıyor. Türk Telekom tarafından yapılan bilgilendirme ile birlikte belirlenen kampanya dahilinde adil kullanım kotasının 1 aylığına kaldırıldığı açıklandı. Türk Telekom’un bu kampanyasının diğer paketlere sahip olan müşterileri için de umut ışığı oldu.

Bir Türktelekom hizmeti olan Playstore isimli platform Türk Telekom’un uzun bir zamandır oyun satışı gerçekleştirmekte olduğu bir platformdu. Playsore üzerinden oyun, e-pin veya steam cüzdan kodu gibi ürünlerin satışı gerçekleştiriliyordu ve biz de bunları satın alabiliyorduk. Playstore’un farklı bir özelliği ise satın almış olduğumuz ürünleri internet faturamıza yansıtabilme imkanımız ve bu şekilde taksitlendirebiliyor olma imkanımız.

Yeni bir ara yüz ile birlikte karşımıza çıkan Playstore bu ara yüzünü çok özel bir kampanya ile birlikte taçlandırıyor. Düzenlenen kampanya neticesinde Playstore üzerinden 100 TL ve üzerinde bir alışveriş yaparsanız eğer kasım ayında kullanacağınız internetiniz adil kullanım kotası AKK ye takılmayacak. Yani bir ayda olsa gerçek anlamda sınırsız bir internetin sahibi olma şansına erişeceksiniz. Türk Telekom Playstore’un düzenlemiş olduğu bu kampanya neticesinde satın aldığınız oyunlarınızı adil kullanım kotası belasına takılmadan rahatlıkla indirebileceksiniz ve oynamaya hemen başlayabileceksiniz.

Umarız ki bu kampanya genişler ve hiçbir ücret beklentisi olmadan tüm müşterileri için akk belasını ortadan kaldırırlar.

Tags: #adil kullanım kotası #adil kullanım kotası kaldırıldı #akk #akk kaldırma #akk ttnet kaldırma

author
Author: 
AKK Kalkıyor Resmi Açıklama Geldi
AKK Kalkıyor Resmi Açıklama Geldi
AKK ile alakalı olarak yapılan çalışmalar sonunda
Vimeo Para Kazanma
Vimeo Para Kazanma
Vimeo, artık kullanıcıların yayınladıkları videoları satmasına imkan
İnstagram Hesabımı Dondurdum Açamıyorum
İnstagram Hesabımı Dondurdum Açamıyorum
Daha önce instagram hesabınızı dondurma ile alakalı
EFM Nedir?
EFM Nedir?
EFM teknolojisi yüksek hızlara ulaşan metro Ethernet

Sponsor Reklam

Leave a reply "TTnetten AKK Olmayan Kampanya"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi