Sponsor Reklam

Transcend JetDrive Go 300S İncelemesi, Özellikleri

Transcend tarafından iOS destekli usb bellek çözümlerinden bir tanesi olan JetDrive Go 300S incelemesi ve Transcend JetDrive Go 300S özellikleri ile karşınızdayım. Transcend JetDrive Go 300S ile ilgili tüm bilgilere bu yazı üzerinden erişebilirsiniz.

Transcend şirketinin iPhone, iPad ve iPod modelleri için özel olarak üretmiş olduğu Transcend JetDrive Go 300S isimli cihazı ile birlikte artık iOS tabanlı cihaz kullanıcıları depolama alanı konusunu kendilerine dert etmeyecekler. Transcend JetDrive Go 300S iOS kullanıcıları için çok önemli bir arabirim olacak. Transcend JetDrive Go 300S kullanıcılarına şık tasarımının haricinde ne gibi özellikler sunmakta.

Transcend JetDrive Go 300S Fiyatı ne kadar

Transcend JetDrive Go 300S modeli piyasaya 32, 64 ve 128 GB olmak üzere farklı 3 adet depolama seçeneği ile kullanıcılarının karşısına çıkacak. Transcend JetDrive Go 300S fiyatı Türkiye’de resmi olarak belirlenmiş değil fakat yurt dışında ki satış fiyatına baktığımız zaman 32 GB’lık olan modeli 45 dolar fiyat etiketine sahip.

Transcend JetDrive Go 300S Özellikleri nasıl

Transcend JetDrive Go 300S öncelikle gözümüze şık tasarımı ile hitap ediyor bunun dışında 7.8 mm kalınlığa sahip ve sadece 8 gramlık bir ağırlığı bulunuyor. JetDrive Go 300S bu özellikleri sayesinde mobilite açısından çok büyük bir avantaj sağlamakta. İki farklı renk seçeneği ile raflarda ki yerini alacak olan Transcend JetDrive Go 300S modelinin siyah ve gri renk seçenekleri bulunmakta. Ayrıca malzeme kalitesi de oldukça başarılı görünüyor.

Transcend JetDrive Go 300S diğer özelliklerine baktığımız zaman USB 3.1 Gen Type A ve Lightning çıkışları bulunmakta. Bu bellek son derece hızlı bir bellek olmasıyla birlikte iPhone, iPod ve iPad cihazlarınıza bağlanabildiğinden dolayı diğer belleklere nazaran çok daha büyük bir fark yaratıyor. Bununla birlikte belleğin sahip olduğu yazılım desteği sayesinde iOS cihazlara rahatlıkla bağlanabiliyor ve dosya aktarımını dahi gerçekleştirebiliyor. Transcend JetDrive Go uygulaması ile birlikte bu bellek çok daha yetenekli bir hale geliyor. Transcend JetDrive Go 300S bu uygulama yardımı ile birlikte çok basit ve hızlı bir şekilde yedekleme işlemlerinizi gerçekleştirebiliyor. iOS uyumlu harici bellek denilince akıllara ilk gelen ürün olma özelliğine de sahip.

Transcend JetDrive Go 300S Olumlu Özellikleri

-iOS desteği
-USB 3.1 Gen 1 Type A desteği
-Başarılı uygulama desteği
-İnce, hafif ve ergonomik tasarım

Transcend JetDrive Go 300S Olumsuz Özellikleri

-Yüksek fiyat

 

Tags: #Transcend JetDrive Go 300S #Transcend JetDrive Go 300S fiyatı #Transcend JetDrive Go 300S ios #Transcend JetDrive Go 300S özellikleri

author
Author: 
iPhone 7 Özellikleri, Fiyatı ve incelemesi
iPhone 7 Özellikleri, Fiyatı ve incelemesi
iPhone 7 resmi tanıtımının gerçekleşmesinin ardından iPhone
M3 Max Meziu Duyuruldu
M3 Max Meziu Duyuruldu
Phablet olarak nitelendirilmekte olan modeller arasına girecek
Sony Xperia XZ İnceleme, özellikleri
Sony Xperia XZ İnceleme, özellikleri
Sony tarafından geliştirilen yeni Premium serisi akıllı
ASUS ZenScreen Tanıtıldı
ASUS ZenScreen Tanıtıldı
Asus IFA 2016 fuarında dünyada ilk defa

Sponsor Reklam

Leave a reply "Transcend JetDrive Go 300S İncelemesi, Özellikleri"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi