Sponsor Reklam

Traffic Rider Android’e geldi

In Oyun

Traffic racer oyununun yapımcısı olan Soner kara son geliştirdiği oyun olan traffic rider oyunu ile ios platformunu sallamıştı. Traffic racer ve traffic rider oyunları toplamda 150 milyon indirmeye ulaşmıştı ve bir diğer oyunu olan traffic rider’da çıktıktan sonra 50 ülkede en çok indirilen uygulama özelliği olma başarısına erişmişti. traffic rider son olarak ios platformundan sonra android platformunda da kullanıcılara sunuldu.

traffic racer oyunu ile birlikte toplam indirilme sayısı 150 milyonu geçen süper bir uygulama geliştiren Soner kara türk mobil oyunculuğu konusunda Türklerin gurur duyacağı başarılara erişmişlerdi. traffic rider ismi ile çıkarttığı oyun ile daha önce çıkmış olan traffic racer oyununun daha gelişmiş bir versiyonu olarak karşımıza çıkan oyun ilk başta ios platformunda indirilmeye sunulmuştu. Arardan biraz zaman geçti ve bu güzel oyun artık android platformuna da eklendi. traffic rider android oyununu oynayabilmek için google play store uygulamasına giriş yaparak “ traffic rider “ aratarak oyunu indirebilirsiniz. Geliştirici olarak Soner Kara’nın imzasının olduğu bu oyundan herkesin beklentileri çok büyük ios platformunda yakaladığı başarıyı android platformunda da yakalayacağından kimsenin şüphesi yok. traffic rider android platformuna bugün itibari ile çıktı ve özellikle Türkler oyunu indirerek oyuna 5 yıldız verip yorumlar yapmaya başladılar.

Ücretsiz olarak ios ve android platformundan sahip olabileceğiniz traffic rider oyunu daha önce çıkan traffic racer oyununa benzer özellikler taşıyor fakat traffic rider önceki oyuna nazaran çok daha gelişmiş bir grafik özelliklerine sahip. Bununla birlikte birçok motosiklet ile daha eğlenceli bir oyun deneyimine erişebiliyorsunuz. Oyun telefonlara nazaran tabletlerde daha güzel ve daha oynanabilir özelliklere sahip. traffic rider’da çok çeşitli yollar hava koşulları yer alıyor ve isterseniz zamana karşı yarışıyor isterseniz de en uzun yolu gidebilmek için uğraşıyorsunuz. Tüm bu özelliklerle oyunun ücretsiz olması da bu oyunu tadından yenmeyecek bir hale getiriyor. Oyun reklamlar ile gelir sağlıyor fakat oyunda bulunan reklamlar rahatsız edici boyutlarda değil ve oyun zevkini azaltmıyor. Sizde traffic rider android oynamak istiyorsanız google play store’dan edinebilirsiniz.

Tags: #traffic racer #traffic racer android #traffic rider #traffic rider android #traffic rider hile #traffic rider ios #traffic rider nasıl oynanır

author
Author: 
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade çıkış tarihi netleşti Bir
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
Arjantin’de düzenlenen Cs:GO dünya Şampiyonasında rakiplerini bir
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Ubisoft’un geliştiriciliğini üstlenmiş olduğu Watch Dogs 2
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Yapımcılığını Capcom isimli firmanın üstlenmiş olduğu Resident

Sponsor Reklam

Leave a reply "Traffic Rider Android’e geldi"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi