Sponsor Reklam

The Witcher 3 Türkçe Yama

In Oyun

Çıktığı günden beridir birçok kişiyi kendine hayran bırakmayı başarmış olan The Witcher 3 isimli oyun sonunda Türkçe oldu. Türk oyuncular tarafından uzun bir zamandır heyecanla beklenen Türkçe yama sonunda geldi. The Witcher 3: Wild Hunt’ın Türkçe yama çalışmasını yapan topluluk sonunda bunu tamamlamayı başarmış durumda. CDProjekt tarafından geliştirilen ve Bandai Namco tarafından 2015 yılı içerisinde piyasaya sürdüğü The Witcher 3: Wild Hunt fiyatı dijital ortamlar ve kutulu olarak 60 TL gibi bir fiyata satılmaktaydı. Bu denli güzel bir oyunun bu denli ucuz bir fiyata satılması da oyunun daha fazla tercih edilmesine olanak sağlarken oyunun tam bir oyuncu dostu olduğunu gösteriyor. Fakat ucuz fiyatlı olması ve Türkçe olmaması Türkiye’de yaşayan ve İngilizce bilmeyen oyuncuların canını sıkmaktaydı. Oyunda birçok diyalog bulunması ve hikâyesi ile ön plana çıkması neticesiyle İngilizce bilmeyen oyuncular bu durumdan hiç hoşnut değildi. The Witcher 3 türkçe yama uzun bir zamandır türk kullanıcılar tarafından beklenmekteydi ve sonunda bu gerçekleşti. The Witcher 3: Wild Hunt Türkçe yama gelmesi ile birlikte oyunun satışlarında bir artış olacağı tahmin ediliyor. Umarız bu kaliteli oyun hak ettiği değeri bulur ve gelecek seriler için de kendilerine umut ışığı olur.

Geride bırakmış olduğumuz aylarda Türkçe yama çalışmasının duyurulması sonrasında The Witcher 3: Wild Hun Türkçe yama sonunda tamamlandı ve Türkçe yamanın test aşamaları da olumlu sonuçlandıktan sonra dağıtımına başlandı. Türkçe yamayı aşağıda vereceğimiz linki takip ederek indirebilirsiniz.

Oyunun bazı ek paketleri de bulunmakta ve onlar şu an için Türkçeye çevrilmediğinden dolayı ek paketleri de Türkçe oynamak isteyen kullanıcılar bunun için biraz daha beklemeleri gerekiyor. Ek paketlerin de Türkçeleştirme çalışmaları son hızıyla devam ediyor. Kısa bir süre sonra bununda tamamlanarak testlerine başlanacağı ve dağıtımının gerçekleştirileceği biliniyor. Türkçe yama çalışmaları yapan arkadaşlara, bize bu güzel oyunu Türkçe oynama imkanını tanıdıkları için buradan teşekkürlerimizi iletiyoruz. The Witcher 3: Wild Hunt Türkçe yamasını indirmek için: http://www.w3tr.pidacs.com/

The Witcher 3 Türkçe yama kurulumu

Yamayı kurabilmek için öncelikle yukarıda ki dosyayı indiriyorsunuz ardından da yapmanız gereken tek şey indirmiş olduğunuz dosyayı çalıştırmak ve size gösterilen yönergeleri takip etmek. Oldukça basit bir kurulumu olduğundan dolayı anlatılacak pek bir şeyi yok fakat yine de yapamayanlar olursa aşağıda bulunan yorum kısmından sorularınızı iletebilirsiniz.

Neden resmi Türkçe dil desteği sunulmadı

Alınan bilgilere göre Türkçe çeviri çalışması gerçekleştirilmeye başlanmadan önce ekip oyun geliştiricileri ile iletişim kurmuş fakat Blood and Wine isimli DLC üzerinde çalıştıklarını belirtmişler. Bu nedenle de yoğun olduklarını ve Türkçe dil paketi ile alakalı olarak bir çalışma gerçekleştiremediklerini dile getirmişler. Fakat yine de oyunun Türkçe yaması ile ilgilendikleri belirtilmiş ve Türkçe yamanın resmi olarak çıkabilmesi için Blood and Wine DLC paketinin resmi olarak piyasaya sürülmüş olması gerektiğini dile getirmişler. Eğer dil dosyalarını açma ve kapatma konusunda bir sorun yaşamazlar ise ek paketinin de çevrilmesinin ardından yama geliştiricileri yapmış oldukları The Witcher 3 türkçe yamanın resmi olabilmesi adına tekrar bir girişimde bulunacaklar.

Tags: #The Witcher 3 #The Witcher 3 türkçe #The Witcher 3 türkçe dil paketi #The Witcher 3 türkçe yama #The Witcher 3 türkçe yama ne zaman çıkar #The Witcher 3: Wild Hunt #The Witcher 3:wild hunt türkçe yama

author
Author: 
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade çıkış tarihi netleşti Bir
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
Arjantin’de düzenlenen Cs:GO dünya Şampiyonasında rakiplerini bir
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Ubisoft’un geliştiriciliğini üstlenmiş olduğu Watch Dogs 2
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Yapımcılığını Capcom isimli firmanın üstlenmiş olduğu Resident

Sponsor Reklam

Leave a reply "The Witcher 3 Türkçe Yama"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi