Sponsor Reklam

Tesla Model S Döşemesinden iPhone Kılıfı

In Haberler

Elektrikli otomobil denince akla ilk gelen tesla motors elektrikli otomobilin dışında bir sektörde daha boy göstermeye başladı. Bunu dalga geçmek amaçlımı yoksa ticari amaçlı mı yaptıkları tahmin etmek biraz zor.

Elektrikli otomobillerin revaçta olduğu günümüzde elektrikli araba deyince akıllara ilk gelen Tesla motors ve Tesla motorsun üretmiş olduğu model S geliyor. Fakat Tesla alışıla gelmişin dışında bir hamle yaptı ve karşımıza bu sefer farklı bir şekilde çıktı. Tesla motors ciddi bir başarı elde etti ve yıllık olarak elektrikli otomobil üretim sayısını 50 bin civarına taşımayı başardı. Tabi rakam bu şekilde artınca da kullanılan materyaller arttı ve bununla birlikte de artık materyal de artmaya başladı. Tesla motors ise bu konuda güzel bir adım atarak artık parçaları fırsata dönüştürmek ve onları değerlendirmek adına son derece akılcı bir hareket yaparak günümüz teknolojisinin ihtiyaç malzemelerinden olan telefon kılıfı üretmeye başladı. Tesla motors tarafından üretilmekte olan model s modeline sahip elektrikli otomobilin döşemelerinde kullanılan deri kaplamanın arta kalan parçalarından iPhone kılıfları üretip satmaya başladı.Tesla motors iphone kılıfı fiyat

Eğer sizde iPhone 6 veya iPhone 6 Plus modellerinden bir tanesine sahipseniz model s döşemesinden yapılmış bir deri kılıf satın alabilirsiniz. Farklı iki tasarım ile karşımıza çıkan bu kılıkların arka yüzünde Tesla Motors logosu da bulunmakta bu da kılıfa ayrı bir hava katıyor açıkçası. Aynı zamanda karta küçük bir parça daha ekleterek kredi kartı bölmesi de dahil ettirebiliyorsunuz. Tesla tarafından üretilen kılıfın fiyatı ise 45 dolar olarak belirlenmiş. Gerçek bir deri kullanıldığından dolayı bu kılıfa 45 dolar vermek aslında çok mantıklı gibi duruyor aynı zamanda kılıfın ayrı bir havası da mevcut. Yani iPhone kullanıcıları bu kılıfı tercih ederek çok mantıklı bir tercih yapmış olacaklar. Piyasada gerçek deriden üretilmiş olan kılıfların en ucuzu 50 dolar civarında ve fiyat artarak devam ediyor. Biraz önce de bahsettiğimiz gibi kılıfınıza ekstradan kredi kartı koymak için bir bölme ekletmek isterseniz o zaman 5 dolar daha ödemeniz gerekiyor. Tesla’dan bu şekilde bir adım gelmesi insanları şaşırttı. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde tesla motors’un CEO’su Elon Musk “Bizim işten çıkarttığımız mühendisleri apple topluyor.” Şeklinde bir söylemde bulunmuştu ve Apple ile Tesla motors arasında bir gerilime neden olmuştu. Elon Musk bununla da kalmayarak Apple tarafından üretilen iPhone modelleri hakkında da son derece sert açıklamalar yapmıştı. Şimdi ise Tesla’nın       bu hamlesi ile ilgili olarak Apple nasıl bir cevap verecek veya cevap verecek mi merakla bekliyoruz.

Teslamotors’un websitesinden erişebileceğiniz bu kılıfların yanı sıra sitede sunulan çeşitli ürünler de mevcut eldivenler kadın çantaları erkek cüzdanları gibi ürünlere de yine websitesinden göz atabilirsiniz.

Tags: #model s #model s iphone kılıfı #tesla #tesla iphone kılıfı #tesla iphone kılıfı fiyat #tesla motors

author
Author: 
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi Cumhurbaşkanı
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD tarafından bugün yaptığı açıklama da iş
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Teknoloji dünyasında her markaya yer var ancak
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
Apple’ın geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlik ile birlikte

Sponsor Reklam

Leave a reply "Tesla Model S Döşemesinden iPhone Kılıfı"

Must read×

Top

jigolositesi