Sponsor Reklam

Taylandlı Kadın Harika Dondurma Yapıyor

In Video Galeri

Taylandlı kız lezzetli dondurmalarını yapmaya devam ediyor. Taylandlı kızın yapmış olduğu Tayland dondurması ülkemizde tava dondurma ve rulo dondurma olarak da geçmekte. Bu dondurma yapımı oldukça basit aslında. Tava dondurma tarifi ve rulo dondurma tarifi konusunda diğer videolarımıza bakabilirsiniz.

Rulo dondurma özel bir tezgahta yapılmaktadır. Rulo dondurma yapmak için gerekli olan tezgahta bulunan bir tava yardımıyla bu dondurma yapılabilmektedir. Öncelikle bu tavanın -20 ve -30 derece gibi bir sıcaklığa sahip olması gerekmektedir. Sonrasında içerisine katacağınız malzemeleri tezgaha koyuyor ve ıspatula yardımı ile ince inde doğruyorsunuz ve karıştırıyorsunuz bu işlem bir süre devam ettikten sonra rulo dondurma için gerekli olan sütü malzemenin üzerine döküyorsunuz.

Kullanılan süt keçi sütü olursa tava dondurmanın tadı daha da güzel bir hale geliyor. Süt malzemeye eklendikten sonra ıspatula ile yine karıştırmaya devam ediliyor sonrasında ise ince bir tabaka şeklinde serilerek tekrar karıştırılmaya başlanıyor dondurma iyice soğuduktan sonra son bir defa daha tavaya seriliyor ve en son ıspatula yardımıyla rulo haline getiriliyor ve özel kaplara konularak servis ediliyor.
_____________________
Thai girl continues to make its delicious ice cream. Thai girl in Thailand ice cream in our country has made the move as fried ice cream and ice cream roll. This ice cream making is actually quite simple. See our other videos on pan ice cream recipe and roll recipe.

Roll ice cream is made in a special counter. This can be done with the help of ice cream in a pan on the counter roll is required to make ice cream. It is first necessary to have this temperature, such as -20 and -30 degrees to the ceiling. It puts you into the floor and countertop materials to help spatula after you chop finely and confuse you in this process, you pour on the milk required for the continued roll ice material after a while.

If the taste of the milk goat milk ice cream pans used is becoming more and more beautiful. The following are continuing with the spatula again stirring after adding milk ingredients are spread to more pan for the last time after it has cooled completely ice is starting to stir again, laying a thin layer and is brought into a roll latest spatula help, and is served by putting in special containers.

Tags: #rulo dondurma #tava dondurma #tayland dondurma #tezgah dondurma

author
Author: 
Dünyanın En iğrenç Böcek Yemekleri
Dünyanın En iğrenç Böcek Yemekleri
Çin, Bangkok, Tayland, filipinler, Japonya, Hindistan gibi
Çileğin Başına Gelenlere İnanamayacaksınız
Çileğin Başına Gelenlere İnanamayacaksınız
Bu videomuzda farklı bir çalışma ile karışınızdayız.
Deniz Kulağı Yiyorlar
Deniz Kulağı Yiyorlar
Bu videomuz biraz kolaj niteliğinde. Öncelikle videoda
Mürekkep Balığı Renk Değiştiriyor
Mürekkep Balığı Renk Değiştiriyor
  Adam denizden yeni çıkarttıkları mürekkep balıklarını

Sponsor Reklam

Leave a reply "Taylandlı Kadın Harika Dondurma Yapıyor"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi