Sponsor Reklam

Sony Xperia Z6 Görüntülendi

In Mobil

Sony akıllı telefon çıkartmaya doyamıyor. Daha birkaç ay önce çıkan xperia z5 modelinin ardından şimdi de xperia z6 modeli görülmeye başlandı. Sony xperia z6 modelinin hangi ekran boyutlarına sahip olacağı ve hangi işlemciyi kullanacağı konusunda çeşitli bilgiler sızdırıldı. İşte yeni gelecek olan Sony xperia z6 modeli ile alakalı gelen ilk detaylar.

Sony akıllı telefon piyasasında güzel bir adım atarak dünyanın ilk 4k ekranına sahip akıllı telefonunu çıkartmıştı. Xperia z5 premium modeli ile dünyanın ilk 4k ekranlı telefonu unvanını elinde bulunduran Sony bu modelin dışında xperia z5 ve xperia z5 compact modellerini de piyasaya sürmüştü. Sony’nin çıkarttığı son xperia serisi bu piyasada sağlam adımlar attığını ve bu sektörde daha da büyüyeceğinin sinyallerini vermişti. Xperia z5 modelleri çıkalı çok kısa bir süre olmasına karşın bugün gelen haberler neticesinde xperia z6 hakkında da çeşitli bilgiler elimize ulaştı.sony xperia z5 premium fiyatı copy

Sony Xperia z6 teknik özellikleri

AnTuTu testlerinde karşımıza çıkan bilgiler neticesinde xperia z6 modeli tamı tamına 5 farklı model ile piyasaya çıkacağını tahmin ediyoruz. Bu xperia z6 modelleri ve ekran boyutlarından bahsedecek olursak gelecek modeller şu şekilde. Xperia Z6 Ultra 6.4 inç, Xperia Z6 Plus 5.8 inç, Xperia Z6 5.2 inç, Xperia Z6 Compact 4.6 inç ve son olarak da Xperia Z6 mini 4 inç ekran boyutlarına sahip olacak. Xperia Z6 ile alakalı gelen bir diğer bilgi ise hangi işlemci çeşitlerinin kullanılacağı yönünde. Xperia Z6 ailesinin işlemci tercihi yine değişmiyor ve qualcomm snapdragon modeli işlemciler tercih ediliyor. Xperia Z6 snapdragon 820 ile piyasaya çıkacağı tahmin ediliyor. Fakat Xperia Z6 mini modelinde işlemci biraz daha düşürülüyor ve snapdragon 620 olarak piyasaya çıkacağı düşünülüyor.

Sony Xperia Z6 fiyatı, Xperia Z6 çıkış tarihi

Şu an için Xperia Z6 fiyatı konusunda herhangi bir bilgiye sahip değiliz ama piyasada olan modellerinin üstünde bir fiyatlandırma ile geleceğini tahmin etmek hiçte zor değil. Xperia z6 fiyatı 5 farklı şekilde karşımıza çıkacak ve en düşük fiyatlısı mini modeli en yüksek fiyatlısı ise ultra modeli olacak. Bununla birlikte önümüzdeki sene çıkacağı bilinse de Xperia Z6 çıkış tarihi ile alakalı herhangi bir bilgiye de sahip değiliz maalesef. Detaylar netleştikçe sizlerle paylaşacağım Sony Xperia z6 ile alakalı olarak tüm detayları teknosucuk’tan takip edebilirsiniz.

 

Tags: #snapdragon 820 #sony xperia z6 #sony xperia z6 çıkış tarihi #sony xperia z6 compact #sony xperia z6 fiyatı #sony xperia z6 mini #sony xperia z6 plus #sony xperia z6 ultra

author
Author: 
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır Bildiğiniz
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
ASUS tarafından haziran ayı içerisinde tanıtılan Zenfone
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google tarafından resmi olarak tanıtımı gerçekleştirilen Google
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler Makale

Sponsor Reklam

Leave a reply "Sony Xperia Z6 Görüntülendi"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi