Sponsor Reklam

Sony Xperia X ve Xperia Xa Fiyatları

In Mobil

Sony’nin çıkartmış olduğu ve kullanıcıların meraklar içerisinde beklemiş oldukları Xperia X serisi akıllı telefonların ön satışları sonunda başladı. Şu an için İngiltere’de satışa sunulan Xperia X ve Xperia XA modelleri yakın zamanda tüm dünyada ön satışa çıkacak. Peki, Xperia X ve Xperia XA ya ön sipariş verirsek bu durum bize kaç paraya mal olacak bakalım.

Şubat ayında düzenlenmiş olan MWC 2016 etkinliğinde tanıtımı gerçekleştirilen Xperia X ve Xperia XA modeli akıllı telefonlar şu an için İngiltere üzerinde ön siparişe sunulmuş durumda. GSMArena’nın yaptığı bir habere göre Xperia X ailesine ait olan Xperia X Performance isimli akıllı telefon İngiltere üzerinde satışa çıkmayabilir.

Daha önce paylaşmış olduğumuz Sony Xperia XA Özellikleri, Fiyatı isimli yazımıza da göz atabilir ve Xperia XA modelinin özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Xperia X fiyatı ve Xperia XA fiyatı ne kadar olacak?

Ön siparişde bulunan bu iki telefonun siparişlerini şu an için MobileFun isimli firma üstlenmiş durumda ve Xperia X fiyatı İngiltere’de 529 Pound, Xperia XA fiyatı İngiltere de 249 Pound olarak belirlenmiş durumda. İlerleyen dönemlerde diğer ülkelerde de ön siparişe çıkması beklenilen xperia X serisi sipariş verecek olan kişilerde heyecan yaratmış durumda. Şu an için ön siparişte bulunan telefonların dağıtımlarına ne zaman başlanılacağına dair bir bilgi mevcut değil bu nedenle ön siparişten telefonu alan kişilerin yapması gereken tek bir şey var o da beklemek. Xperia X serisinin ülkemizde ne zaman satışa çıkacağı net bir şekilde belli olmasa da Xperia X çıkış tarihi ve Xperia XA çıkış tarihi olarak yaz aylarında satışa çıkması bekleniyor. Ülkemizde ön sipariş hizmeti de bulunmadığından dolayı Xperia X fiyatı ve Xperia XA fiyatı hakkında bir bilgiye de sahip değiliz.

Tags: #Sony Xperia X çıkış tarihi #Sony Xperia X fiyatı #Sony Xperia X ön sipariş #Sony Xperia X Performance #Sony Xperia XA çıkış tarihi #Sony Xperia XA fiyatı #Sony Xperia XA ön sipariş

author
Author: 
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır Bildiğiniz
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
ASUS tarafından haziran ayı içerisinde tanıtılan Zenfone
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google tarafından resmi olarak tanıtımı gerçekleştirilen Google
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler Makale

Sponsor Reklam

Leave a reply "Sony Xperia X ve Xperia Xa Fiyatları"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi