Sponsor Reklam

Score Hero Androide geldi

In Yazılım

First touch bomba futbol oyunları ile adından söz ettiren bir şirket ve bu şirketin son oyunu olan score hero isimli oyun artık android kullanıcılarına da sunuldu. Daha önce çıkan oyunda gerçekte atılmış olan gollerin aynılarını atmaya çalışıyorduk score World goals isimli bu oyundan sonra çıkan score hero’da artık bir karakterimiz oluyor ve onu geliştirmenin peşinde koşuyoruz.

Score hero World goal, dream league soccer isimli oyunlarla mobil oyunlar platformunda adından sıkça söz ettiren first touch firması score her oyunu ile de ortalığı kasıp kavurmaya devam ediyor. Oyun ilk başta iOS platformuna çıkmıştı ve geçen süre içerisinde android kullanıcıları da büyük bir hevesle oyunu bekliyordu. Sonunda beklenen gün geldi ve score hero artık android kullanıcılarına da sunuldu.

Score! Hero Android kullanıcılarına sunuldu

Score Hero oynanış mantığı itibari ile score World goals ile aynı. Fakat score hero’nun oyun mantığı ise bir efsane yaratmak yani World goals da olduğu gibi daha önceden atılmış olan golleri atmıyoruz yerine bir kahraman seçerek onu geliştirmeye çalışıyoruz. Bu oyun modunu become a legend olarak da adlandırabiliriz. Oyuna başladığımızda birkaç antrenman maçı oynuyoruz. Tutorial tadındaki bu maçlarda kendimizi kanıtlamaya çalışıyoruz sonrasında da bize birkaç farklı takımdan teklifler geliyor. Bu takımlar arasından dilediğimizi seçiyoruz ve o ligin yıldızı olmak için uğraşıyoruz. Takımı üst sıralara taşımak ve takımı şampiyon yapmak artık bizim elimizde.

Oyun sadece kulüpler ile de sınırlı kalmıyor. Yıldız bir futbolcu olursanız sizlerde milli takım yolunu tutabilirsiniz. Takımınızda başarılı sonuçlar elde ederseniz sonunda milli takımada seçiliyorsunuz ve milli takımda da kendinizi ispatlamaya çalışıyorsunuz. Oyunda her şey güzel fakat en büyük olumsuz özellik ise oyuna dahil edilmiş olan can sistemi. Seviyeleri bir bir atlarken bir seviyede takıldığınız zaman canınız bir azalıyor. Eğer gole gitmiyorsanız yani henüz pas aşamasında topu kaptırdıysanız bu durum canınızı götürmüyor. Sadece son vuruşlarda ve gol vuruşlarında ıskalarsanız canınızda bir azalma oluyor. Bir pozisyon içerisinde farklı farklı organizasyonlar olabiliyor örnekse 3 pas ile topu gol vuruşu yapacak olan futbolcuya ulaştırmaya çalışıyorsunuz. Topu gol atacak olan oyuncuya getirdiniz fakat başarısız bir vuruş yaptınız. O zaman gelen ekranda pozisyonu geri sarma tuşu beliriyor ve vuruş yapmadan önceki ana dönüyorsunuz. Tabi bu özelliğinde bir bedeli var ve 1 oyun parası harcayarak vuruşu geri alabiliyorsunuz. Bu geri alma özelliği bazen ücretsiz olarak da verilebiliyor. Bunların dışında canınız tükendiği zaman 10 oyun parası harcayarak canınızı tamamen doldurabiliyorsunuz. Eğer geri almaz ya da alamazsanız o zaman pozisyon en başa dönüyor ve tekrar paslarla gol atacak futbolcuya ulaşmaya çalışıyorsunuz.score hero android

Oyunun sol üst köşesinde duran can kalplerinizin her bir tanesi 12 dakikalık bir süreçte doluyor. Bu nedenle de canınız tükendiği zaman bir süre beklemeniz gerekiyor. Tabi bunu aşmanın da bir yolu var ve oda para ile oluyor. Oyun içi satın alma özelliğini kullanarak kendinize 24 saat sürecek olan sınırsız can paketi satın alabiliyorsunuz. Böylece oyunda daha hızlı ilerleyebiliyorsunuz.

Oyun içi para harcayarak alabileceğiniz birkaç özellik daha bulunuyor. Bunlar karakterinizin saçı, sakalı, kramponu, forma numarası gibi özellikler. Bu özellikleri değiştirebilmeniz içinde yine oyun parası satın almanız gerekiyor. Son olarak belirteceğimiz bir özellik ise oyunun tamamen Türkçe olması.score hero hile

Eğer oyuna para harcamak istemiyorsanız da oyunu rahatlıkla oynayabiliyorsunuz. Para vermeden de para veren oyuncular ile aynı özelliklere sahip olabiliyorsunuz. Oyun parası kazanabilmek için ise reklam videolarını izlemeniz gerekiyor video başına size 1 oyun parası hediye ediliyor. Eğer ki sizde score World goals oynadınız ve sevdiyseniz score hero oyununa bir göz atmanızı öneririm World golas dan daha güzel ve eğlenceli bir oyun olduğunu göreceksiniz.

Score hero hile ile alakalı anlatacağımız şey ise herkesin bildiği bir hile olan kullandığınız akıllı telefon veya tabletin saatini ileri almak olacaktır. Saati ileri aldığınız taktirde oyunda canınız hemen dolacaktır. Score hero hile olarak kullanılan başka bir şey bulunmamakta.

Tags: #score hero #score hero android #score hero hile #score hero inceleme

author
Author: 
Android için Messenger Lite çıktı
Android için Messenger Lite çıktı
Facebook’tan dev hizmet. Düşük internet hızına sahip
Google Allo Çıktı
Google Allo Çıktı
Google tarafından mayıs ayı içerisinde duyurulmuş olan
iOS 10 Yüklemeyin
iOS 10 Yüklemeyin
Geçtiğimiz günlerde gelen güncelleme ile birlikte ios
Instagram hesabı çalınır mı?
Instagram hesabı çalınır mı?
Sizler için hazırladığımız bu yazı da instagram

Sponsor Reklam

Leave a reply "Score Hero Androide geldi"

Must read×

Top

jigolositesi