Sponsor Reklam

Samsung Veyron Görüldü

In Mobil

Güney körenin teknoloji devi olan ve akıllı telefon üreticisi samsung tarafından uzun süredir üzerinde çalışılan modeli SM-W2017 model numarasına sahip olan akıllı telefonu Samsung Veyron ortaya çıkmış durumda. Kapaklı bir tasarımı olan bu telefon akıllı telefon camiasında fark yaratacağa benziyor.

Kapaklı ya da bir diğer adı ile katlanabilir akıllı telefon tasarımlarını unutmamak ve bu furyaya devam edebilmek için geçen yıl samsung Galaxy Folder isimli modelini piyasaya çıkartmış fakat dünya genelinde piyasaya çıkan bir telefon olmamıştı. Örneğin ülkemizde satışa çıkmadı. Ve samsung bu seriyi devam ettirebilmek adına Galaxy folder 2 isimli modelini geçtiğimiz günler içerisinde duyurmuştu.

Galaxy Folder 2 modeli akıllı telefonun tanıtılmasının ardından çok az bir zaman geçmesine rağmen samsung’un uzun zamanlardan beridir beklemekte olduğu amiral gemisi akıllı telefon modeli (kapaklı) SM-W2017 model numaralı samsung Veyron isimli akıllı telefonunu da duyurdu. Samsung Veyron üst düzey bir donanıma sahip olacak.

Kapaklı Galaxy S7 Geliyor!

Yurtdışında yayın yapan Phonedog isimli ortam da belirtilenlere göre Samsung Veyron 4.2 inç ekran boyutuna sahip olacak ve süper AMOLED ekranı bulunacak. aynı zamanda Samsung Veyron işlemci olarak da Qualcomm şirketinin kısa bir süre önce piyasaya sürmüş olduğu Snapdragon 820 işlemcisini ve Adreno 530 grafik işlemcisini kullanacak. Cihazda 4 GB RAM bulunurken Samsung Veyron’da dahili 64 GB depolama alanı standart olarak sunulacak. Kamerasında ise 12 megapiksel çözünürlüğünde bir arka kamera bulunurken ön kamerada ise tercih 5 megapiksellik bir kamera tercih ediliyor. Samsung Veyron tasarım olarak Kapaklı Samsung Galaxy S7 olarak nitelendiriliyor.

Kapaklı Samsun Galaxy S7 denilmesinin başlıca sebepleri donanım özellikleriyken diğer yandan da samsung’un standart hale getirdiği tasarım çizgilerini barındırıyor. Samsung Veyron’un arka kısmında parmak izi okuyucu sensörler bulunmakta ve Samsung Veyron, Samsung Pay ödeme teknolojisini de desteklemekte.

Tags: #Galaxy folder #Galaxy folder 2 #Samsung Veyron #Samsung Veyron donanım özellikleri #Samsung Veyron özellikleri #Samsung Veyron türkiye

author
Author: 
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır Bildiğiniz
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
ASUS tarafından haziran ayı içerisinde tanıtılan Zenfone
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google tarafından resmi olarak tanıtımı gerçekleştirilen Google
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler Makale

Sponsor Reklam

Leave a reply "Samsung Veyron Görüldü"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi