Sponsor Reklam

Samsung Galaxy Tab 3 Lite özellikleri, Fiyatı

In Mobil

Güney körenin teknoloji devi olan samsung giriş seviyesine hitap eden tablet modellerinden bir tanesi olan Galaxy Tab 3 Lite modelini çıkartacak. Galaxy Tab 3 Lite diğer modellere nazaran daha iyi bir donanım ve performans özellikleri ile birlikte geliyor. Galaxy Tab 3 Lite hakkında ki tüm detayları sizlerle paylaşacağım. Galaxy Tab 3 Lite fiyatı, Galaxy Tab 3 Lite özellikleri ve Galaxy Tab 3 Lite çıkış tarihi gibi detayları bu yazıda bulabilirsiniz.

Samsung geçtiğimiz seneler içerisinde satışa sunmuş olduğu Galaxy Tab 3 Lite modelinin devamı niteliğinde bir model ile tekrar karşımıza çıkıyor. Galaxy Tab 3 Lite hakkında bilgiler Zauba isimli bir ortamda ortaya çıktı ve daha güçlü bir donanım özelliklerini içerisinde barındırarak gelecek.

Galaxy Tab 3 Lite özellikleri

Hindistan’da test süreci başlatılan SM-T111 ve SM-T1110 model numaralı iki adet Samsung Galaxy Tab 3 Lite modelleri Zauba üzerinde gözlendi. 7 inç ekran büyüklüğüne sahip olan Galaxy Tab 3 Lite 600 x 1024 piksel çözünürlüğüne sahip. Cihaz işlemci olarak 64 bit desteğine sahip dört çekirdekli olan Snapdragon 410 yonga setini kullanmakta. Ram kapasitesi 1 GB olan eski modelin ardından 1.5 GB a arttırılmış olan Galaxy Tab 3 Lite’ın depolama alanı ise 8 GB olarak belirlenmiş fakat hafıza kartı desteği de bulunduğu için hafızası arttırılabiliyor. Kamera tarafına baktığımız zaman ise 5 megapiksellik bir arka kamera ile birlikte 2 megapiksellik ön kamera kullanılmış. Cihaz 3G ile birlikte Sadece Wi-Fi destekli olmak üzere iki farklı modelde karşımıza çıkıyor. Galaxy Tab 3 Lite’da 4.5G desteği bulunmuyor. Yeni nesil Galaxy Tab 3 Lite modeli kutu içerisinden android 5.1.1 Lollipop işletim sistemi ile çıkıyor. Galaxy Tab 3 Lite çıkış tarihi olarak önümüzdeki aylar içerisinde çıkacağı biliniyor. Galaxy Tab 3 Lite eski versiyonlarının fiyatları ise 300 ile 400 lira arasında değişen bir fiyat aralığına sahip muhtemelen yeni nesil Galaxy Tab 3 Lite fiyatı da 400 lira civarında olacaktır.

Tags: #Galaxy Tab 3 Lite çıkış tarihi #Galaxy Tab 3 Lite ekran açılmıyor #Galaxy Tab 3 Lite fiyatı #Galaxy Tab 3 Lite özellikleri #Galaxy Tab 3 Lite teknik özellikleri

author
Author: 
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır Bildiğiniz
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
ASUS tarafından haziran ayı içerisinde tanıtılan Zenfone
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google tarafından resmi olarak tanıtımı gerçekleştirilen Google
OnePlus 3 incelemesi, Fiyatı, Özellikleri
OnePlus 3 incelemesi, Fiyatı, Özellikleri
Bugün incelemesini gerçekleştireceğimiz akıllı telefon OnePlus markasının

Sponsor Reklam

Leave a reply "Samsung Galaxy Tab 3 Lite özellikleri, Fiyatı"

Must read×

Top

jigolositesi