Sponsor Reklam

Samsung Galaxy Tab 3 Lite özellikleri, Fiyatı

In Mobil

Güney körenin teknoloji devi olan samsung giriş seviyesine hitap eden tablet modellerinden bir tanesi olan Galaxy Tab 3 Lite modelini çıkartacak. Galaxy Tab 3 Lite diğer modellere nazaran daha iyi bir donanım ve performans özellikleri ile birlikte geliyor. Galaxy Tab 3 Lite hakkında ki tüm detayları sizlerle paylaşacağım. Galaxy Tab 3 Lite fiyatı, Galaxy Tab 3 Lite özellikleri ve Galaxy Tab 3 Lite çıkış tarihi gibi detayları bu yazıda bulabilirsiniz.

Samsung geçtiğimiz seneler içerisinde satışa sunmuş olduğu Galaxy Tab 3 Lite modelinin devamı niteliğinde bir model ile tekrar karşımıza çıkıyor. Galaxy Tab 3 Lite hakkında bilgiler Zauba isimli bir ortamda ortaya çıktı ve daha güçlü bir donanım özelliklerini içerisinde barındırarak gelecek.

Galaxy Tab 3 Lite özellikleri

Hindistan’da test süreci başlatılan SM-T111 ve SM-T1110 model numaralı iki adet Samsung Galaxy Tab 3 Lite modelleri Zauba üzerinde gözlendi. 7 inç ekran büyüklüğüne sahip olan Galaxy Tab 3 Lite 600 x 1024 piksel çözünürlüğüne sahip. Cihaz işlemci olarak 64 bit desteğine sahip dört çekirdekli olan Snapdragon 410 yonga setini kullanmakta. Ram kapasitesi 1 GB olan eski modelin ardından 1.5 GB a arttırılmış olan Galaxy Tab 3 Lite’ın depolama alanı ise 8 GB olarak belirlenmiş fakat hafıza kartı desteği de bulunduğu için hafızası arttırılabiliyor. Kamera tarafına baktığımız zaman ise 5 megapiksellik bir arka kamera ile birlikte 2 megapiksellik ön kamera kullanılmış. Cihaz 3G ile birlikte Sadece Wi-Fi destekli olmak üzere iki farklı modelde karşımıza çıkıyor. Galaxy Tab 3 Lite’da 4.5G desteği bulunmuyor. Yeni nesil Galaxy Tab 3 Lite modeli kutu içerisinden android 5.1.1 Lollipop işletim sistemi ile çıkıyor. Galaxy Tab 3 Lite çıkış tarihi olarak önümüzdeki aylar içerisinde çıkacağı biliniyor. Galaxy Tab 3 Lite eski versiyonlarının fiyatları ise 300 ile 400 lira arasında değişen bir fiyat aralığına sahip muhtemelen yeni nesil Galaxy Tab 3 Lite fiyatı da 400 lira civarında olacaktır.

Tags: #Galaxy Tab 3 Lite çıkış tarihi #Galaxy Tab 3 Lite ekran açılmıyor #Galaxy Tab 3 Lite fiyatı #Galaxy Tab 3 Lite özellikleri #Galaxy Tab 3 Lite teknik özellikleri

author
Author: 
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır Bildiğiniz
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
ASUS tarafından haziran ayı içerisinde tanıtılan Zenfone
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google tarafından resmi olarak tanıtımı gerçekleştirilen Google
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler Makale

Sponsor Reklam

Leave a reply "Samsung Galaxy Tab 3 Lite özellikleri, Fiyatı"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi