Sponsor Reklam

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Android Marshmallow Güncellemesi

Samsung’un yeni amiral gemisi olan samsung Galaxy S7 modeli ve Galaxy S7 Edge modelinin tanıtılmasına kısa bir süre kala Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge modellerine bugün itibari ile android 6.0 Marshmallow güncellemesi dağıtılmasına başlandı. Samsung tarafından yapılan duyuruda Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modellerine Android 6.0 Marshmallow güncellemesi dağıtılmaya başladığı resmi olarak belirtildi. Şu an için sadece Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modelleri için dünya çapında dağıtılmaya başlanan android 6.0 Marshmallow güncellemesi ilerleyen günlerde üst seviye cihazlara da gönderileceği bildirildi.

Android 6.0 Marshmallow güncellemesi en çok Galaxy S6 Edge modeline sahip kullanıcıların hoşuna gidecek. Galaxy S6 Edge android 6.0 güncellemesi ile birlikte bir çok yenilik elde edecek. Örnek vermek gerekirse 260 x 550 piksel genişliğinde bir yan ekrana sahip olunacak bu sayede de dar bir alan yerine daha geniş bir alanda kısayollarınızı ve diğer tüm işlevlerinizi geniş ve rahat bir şekilde kontrol edebileceksiniz. Galaxy S6 Edge yeni gelen özellikler arasında yazılarda iyileştirmeler gerçekleştirildi bu sayede yazılar daha okunur bir hale geldi ve kişi kısayolları da daha kullanışlı bir duruma erişti tüm bu özelliklerin gelmesi ile birlikte samsung Galaxy S6 Edge modeli daha kullanışlı bir hal aldı. Kısayollarda artık tek bir sıra halinde çıkmayacak ve iki sıra halinde çıkacak böylece edge ekranında kullanıcılar adına önemli gelişmeler de meydana geliyor. Bunların yanı sıra Galaxy S6 Edge için android 6.0 güncellemesi metre, pusula, flash gibi çok kullanışlı fonksiyonların da kısayollarını ekliyor. Bu güncellemelerin ardından anlıyoruz ki Galaxy S6 Edge modeli android 6.0 marshmallow güncellemesinden en fazla fayda sağlayan akıllı telefon oluyor.

Android 6.0 marshmallow güncellemesi ilerleyen günlerde Samsung Galaxy S6 Edge+ modeline de gelecek böylece samsung’un edge modellerinde kullanıcılarına yaşatmak istediği deneyimleri daha iyi bir şekilde yaşatmayı başaracak. Sizler de gelen bu güncellemelere bir an önce sahip olmak istiyorsanız arada bir güncellemeleri kontrol etmeniz gerekiyor. Biraz önce de bahsettiğimiz gibi android 6.0 marshmallow güncellemesi küresel anlamda dağıtılmaya başladı ve her an Samsung Türkiye tarafından ülkemizde de dağıtımına başlanabilir.

Tags: #android 6.0 marshmallow #android 6.0 marshmallow güncellemesi #Galaxy S6 android 6.0 güncelleme #Galaxy S6 edge android 6.0 güncelleme #Galaxy S6 Edge+ #Samsung Galaxy S7

author
Author: 
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır Bildiğiniz
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
ASUS tarafından haziran ayı içerisinde tanıtılan Zenfone
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google tarafından resmi olarak tanıtımı gerçekleştirilen Google
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler Makale

Sponsor Reklam

Leave a reply "Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Android Marshmallow Güncellemesi"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi