Sponsor Reklam

Samsung Evo özellikleri, Fiyatı

In Donanım

Bildiğiniz gibi artık SSD fiyatları düşmeye başladı ve üretici firmalar arasında da sıkı bir rekabet başlamış durumda. Şüphe yok ki bu rekabet savaşında galip olan firma ise samsung olacak gibi görünüyor. Yeni ürünleri olan Samsung 750 Evo SSD hakkında tüm bilgileri sizin için derledim. Samsung 750 Evo özellikleri ve incelemesi ile sizlerle.

SSD depolama birimleri artık lüks tüketim malzemesinden ihtiyaç malzemesine doğru bir yönelim gerçekleştirmekte. Gelişmekte olan NAND teknolojisi ile birlikte de SSD’lerin hızlarında da gözle görülür bir hız artışı meydana gelmekte ve bu etkenler de SSD fiyatlarının düşmesine neden oluyor. SSD üreten firmalar arasında birincilik yarışında Samsung firması bulunuyor ve bu rekabet savaşında en başarılı markalardan bir tanesi.

Samsung 750 Evo özellikleri, incelemesi

Samsung’un üretimini gerçekleştirmiş olduğu Samsung 750 Evo serisi SSD’ler üst seviye SSD grupları ile yarışacak düzeyde gir SSD değil fakat 540 Mbps sıralı okuma hızı ve 520 Mbps sıralı yazma hızı ile birlikte tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Samsung 750 Evo serisi SSD modellerinde kullanılmakta olan NAND teknolojisi, Samsung 950 Evo serisinde kullanılan ve diğerlerine göre daha fazla performans sunmayı başaran 3D NAND teknolojisi ile aynı değil fakat perforans ve fiyat baz alındığında düşük bütçeli sistemlerde tercih edilmesi gereken bir SSD olarak göze çarpıyor.

Samsung 750 Evo Fiyatı

Samsun 750 Evo demin de belirttiğimiz gibi fiyat performans ürünü olmayı başarmış bir ürün. Piyasada rakiplerine göre daha uygun ve daha başarılı performanslar sunmakta Samsun 750 Evo 120 GB fiyatı şu an için 55 Dolar olarak satılırken Samsun 750 Evo 250 GB fiyatı ise 75 dolar gibi bir fiyata satılmakta. Özellikleri ile göz dolduran Samsun 750 Evo serisi SSD düşük bütçeli sistemlerin tercih etmesi gereken bir SSD. Günümüzde standart harddisklerin yanına hız için kullanılan SSD’ler yavaş yavaş daha da yaygınlaşıyor ve fiyatlarının da düşmesi ile birlikte yeni toplanan sistemlerde tercih ediliyor.

Tags: #Samsung 750 Evo #Samsung 750 Evo 120 Gb fiyatı #Samsung 750 Evo 250 gb fiyatı #Samsung 750 Evo fiyatı #Samsung 750 Evo özellikleri #Samsung 950 Evo #ssd

author
Author: 
Drone, Tesla’nın Aklına 120 Yıl Önce Gelmiş
Drone, Tesla’nın Aklına 120 Yıl Önce Gelmiş
Nikola Tesla ile ilgili olarak her geçen
Wi-Fi Hızınız 10 Kat Artacak
Wi-Fi Hızınız 10 Kat Artacak
Massachusetts Instıtute Of Technology (MIT) araştırmacıları tarafından
MediaTek Helio X30 10 Çekirdekli Olacak
MediaTek Helio X30 10 Çekirdekli Olacak
Cep telefoınlarında olduğu gibi işlemci üreten firmaların
Snapdragon 830 Özellikleri
Snapdragon 830 Özellikleri
Qualcomm firması boş durmayı hiç sevmiyor. Yakında

Sponsor Reklam

Leave a reply "Samsung Evo özellikleri, Fiyatı"

Must read×

Top

jigolositesi