Sponsor Reklam

Rulo Dondurma Yapımı Harika !!! | ice cream roll

In Video Galeri

Adam öyle güzel bir dondurma yapıyor ki tadı kötü olsun sırf rengi için bile yenebilir. Harika bir tadı olduğuna da eminim. Daha önce ki videolarımızda bahsetmiş olduğumuz tava dondurma şeklinde üretilmekte olan bir dondurma çeşididir. Diğer videolarımızı izlememiş olan seyirciler için özet geçmek gerekirse. Tava dondurma diğer bir adı ile rulo dondurma yani ice cream roll aslında Tayland da meşhur bir dondurma çeşididir.
Tamamen doğal ve katkı maddesi kullanılmadan canlı canlı imal edilen bu dondurma tadı ile de insanları cezp etmektedir. Rulo dondurmalar özel bir tezgahta hazırlanmaktadır. Bu tezgah üzerinde bulunan bir tava ve o tavayı çok düşük sıcaklıklarda soğutan bir mekanizması bulunmaktadır. Bu sayede üzerine koyulan şeyleri kısa sürede soğutabilmekte hatta dondurabilmektedir.
_______________

It makes a nice taste of ice cream man can beat even get worse for sheer color. I am sure that a great taste. We have mentioned before that our video is being produced in the form of ice cream fried ice cream. Other videos for viewers who watch our need to pass summary. Namely ice cream roll pan with ice cream roll another name is actually a well-known ice cream in Thailand.
The all-natural ingredients and manufactured people alive with the taste of this ice cream is being used to attract. Roll ice cream are prepared at a special counter. a pan on this bench and it has a mechanism that cools at very low temperatures pan. In this way, it puts on the freeze can be cool even in a short time.

Tags: #dondurma #ice cream #ice cream thailand #rulo dondurma #rulo dondurma tarifi #tava dondurma #tava dondurma nasıl yapılır #tava dondurma yapımı #tavada dondurma #tayland dondurma #thailand

author
Author: 
Dünyanın En iğrenç Böcek Yemekleri
Dünyanın En iğrenç Böcek Yemekleri
Çin, Bangkok, Tayland, filipinler, Japonya, Hindistan gibi
Çileğin Başına Gelenlere İnanamayacaksınız
Çileğin Başına Gelenlere İnanamayacaksınız
Bu videomuzda farklı bir çalışma ile karışınızdayız.
Deniz Kulağı Yiyorlar
Deniz Kulağı Yiyorlar
Bu videomuz biraz kolaj niteliğinde. Öncelikle videoda
Mürekkep Balığı Renk Değiştiriyor
Mürekkep Balığı Renk Değiştiriyor
  Adam denizden yeni çıkarttıkları mürekkep balıklarını

Sponsor Reklam

Leave a reply "Rulo Dondurma Yapımı Harika !!! | ice cream roll"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi