Sponsor Reklam

Radeon r9 Fury Nitro İncelemesi, Fiyatı

In Donanım

Amd’nin şu ana kadar çıkartmış olduğu en güçlü ekran kartı olma özelliğine sahip olan radeon r9 fury nitro tanıtıldı. Tam bir oyun canavarı olan radeon r9 fury nitro ile ilgili detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Amd’nin grafik teknolojileri ile ilgili olan ekibi Radeon Graphics, bu güne kadar yapmış oldukları en güçlü ekran kartını tanıttılar. radeon r9 fury nitro modeli daha önce çıkmış olan R9 Tri-X modelinin unvanına son verdi. 2016 yılında tanıtılması beklenen radeon r9 fury nitro modeli kartın 2015 yılında tanıtılması oyun severleri ve amd severleri heyecanlandırmayı başardı.

radeon r9 fury nitro isimli kart Radeon Graphics’in ödül almış olan soğutma sistemi olan Tri-X soğutmasına sahip olacak ve kartın bileşenlerinin bağlandığı bölüm ise bir plaka ile kapatılacak. Tri-X isimli bu soğutma sisteminin fanları özel bir yapı ile dizayn edildiğinden dolayı devir ne kadar yüksek olursa olsun sessiz bir çalışma vaat etmeyi başarıyor. Sapphire tarafından tasarlanan orijinal baskı devresine sahip bir kart olacak ve beklentilere göre radeon r9 fury nitro bir performans canavarı olacağı düşünülüyor.

radeon r9 fury nitro fiyatı

Kartın detaylarına bakacak olursak toplam 3584 hareketli nokta hesaplama ünitesine sahip bir kart olacak buna stream processors deniliyor ve 1050 MHz saat frenkansı ile çalışacak. Ancak bu rakamlar size bu mu performans canavarı olacak dedirtmesin çünkü radeon r9 fury nitro normalden daha fazla bir şekilde overclock yapmaya imkan tanıyor. Sapphire Radeon r9 Fury Nitro modelinin bellek hızları ise 1000 MHz olarak sabitlenmiş. Kartın çıkış portları se şu şekilde bir adet HDMI çıkışı, üç adet Display Port çıkışı ve bir adette DVI-D çıkışı mevcut. radeon r9 fury nitro detaylı incelemesi kart çıktıktan sonra yayınlanacaktır. radeon r9 fury nitro çıkış tarihi konusunda şu an için netleşmiş bir şey yok fakat önümüzdeki aylarda geleceği konusunda tahminler yürütülüyor. Tüm bunlarla birlikte radeon r9 fury nitro fiyatı konusunda da bir bilgi mevcut değil ama yüksek performanslı kartların yüksek fiyatlara satıldığını biliyoruz bakalım radeon r9 fury nitro fiyatı ne kadar olarak piyasaya çıkacak.

Tags: #r9 Tri-X #radeon r9 fury nitro #radeon r9 fury nitro çıkış tarihi #radeon r9 fury nitro fiyatı #radeon r9 fury nitro özellikleri #radeon r9 fury nitro portları #Tri-X #Tri-X nedir

author
Author: 
Drone, Tesla’nın Aklına 120 Yıl Önce Gelmiş
Drone, Tesla’nın Aklına 120 Yıl Önce Gelmiş
Nikola Tesla ile ilgili olarak her geçen
Wi-Fi Hızınız 10 Kat Artacak
Wi-Fi Hızınız 10 Kat Artacak
Massachusetts Instıtute Of Technology (MIT) araştırmacıları tarafından
MediaTek Helio X30 10 Çekirdekli Olacak
MediaTek Helio X30 10 Çekirdekli Olacak
Cep telefoınlarında olduğu gibi işlemci üreten firmaların
Snapdragon 830 Özellikleri
Snapdragon 830 Özellikleri
Qualcomm firması boş durmayı hiç sevmiyor. Yakında

Sponsor Reklam

Leave a reply "Radeon r9 Fury Nitro İncelemesi, Fiyatı"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi