Sponsor Reklam

Pokemon Go Oynanışı ve Yeni Görselleri

In Oyun

Çocukluğumuzun efsanesi olan pokemonun yeni gelecek olan mobil uygulaması Pokemon Go merakla beklenmeye devam ederken her geçen gün yeni bilgiler gelmeye başladı. Daha önce de birkaç defa yazılarımıza konu olan Pokemon go ile alakalı diğer yazılara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Pokemon Go ne zaman çıkacak, nedir

Pokemon Go Oynanış

Pokemon Go yeni oynanış bilgileri

Geçtiğimiz günlerde Pokemon Go oynanış videosu elimize ulaşmıştı ve bugün ise Pokemon Go oynanış detayları ve bazı çeşitli görseller paylaşıldı. Özel bir basın bildirgesi ile yayınlanan Pokemon Go oynanışı ile ilgili detaylara bu bildiride yer verildi. Gelen bilgilere göre pokemonlar gerçek dünyada mevcut bulundukları sınıfa göre barınacaklar. Yani örnek vermek gerekirse bir su pokemon’unu ele alalım. Bu pokemonu göl kenarlarında nehir, deniz ve okyanus kenarlarında bulabileceğiz.pokemon go oynanışı

Pokemon Go oynayan kullanıcılar eğer bir pokemon’a yaklaşırsa ve onun bulunduğu bölgelerden geçerse o zaman telefonunuza veya hangi cihazdan oynuyorsanız ona titreşim ile bildirim gelecek böylece yakınlarımızda bulunan pokemonlardan haberdar olacağız ve poke topumuzu fırlatarak pokemonu yakalamaya çalışacağız fakat bu durum böyle basit bir halde gelişmeyecek. Oyunun geliştiricisi olan Niantic Inc. firması oyunda çeşitli özel itemlerinde bulunacağını ve bunun da oyundan alınacak zevki arttıracağını belirtiyor. PokeStops ismi verilen bu özel itemin özellikleri ise şu şekilde gerçek dünyada çok enteresan bölgelerde pokemonlar bulabilecek olmamız. Oyunda ki asıl amacın yakaladığımız pokemonlarımızın gelişimini sağlamak. Yani bizler birer pokemon antrenörü olacağız ve bu nedenle de her oyuncunun bir antrenörlük seviyesi bulunacak. Bizler pokemonlarımızı geliştirerek antrenörlük seviyemizi arttırmaya çalışacağız. Bu seviyenin artması da daha farklı tiplerde ki pokemonları yakalayabileceğimiz anlamına geliyor. Son olarak ekleyelim ki pokemon Go’da 3 farklı takım klasmanı bulunacak. Bu farklı klasmanlarda bulunan oyuncular birbirleri ile takım mücadelesi yapabilecekler. Sonuç olarak Pokemon Go efsanevi bir oyun olacak ve oynadığımız tüm mobil oyunları ezip geçecek. Pokemon go çıkış tarihi ile detayları diğer yazılarımızda paylaşmıştık şimdi sıra bu güzel oyunu beklemekte. iOS ve Android platformları için çıkacak olan Pokemon go’yu heyecanla bekliyoruz.

Tags: #poke topu #pokemon #pokemon go #pokemon go ne zaman çıkar #Pokemon Go Oynanış #pokestops

author
Author: 
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade çıkış tarihi netleşti Bir
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
Arjantin’de düzenlenen Cs:GO dünya Şampiyonasında rakiplerini bir
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Ubisoft’un geliştiriciliğini üstlenmiş olduğu Watch Dogs 2
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Yapımcılığını Capcom isimli firmanın üstlenmiş olduğu Resident

Sponsor Reklam

Leave a reply "Pokemon Go Oynanışı ve Yeni Görselleri"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi