Sponsor Reklam

Pokemon Go Oynanış

In Oyun

Pokemon go duyurulmasının ardından oyun severleri pokemon hastalarını çok heyecanlandırmıştı ve oyunun çıkmasını sabırsızlıkla beklemekteydik. Bu ana kadar oyun ile alakalı tanıtım videosunun haricinde herhangi bir bilgiye sahip değildik ama bugün oyunun oynanış videosu ve oynanışı ile ilgili çeşitli bilgiler elimize ulaştı.

Çocukluğumuzda hepimizin efsanesi olmayı başarmış pokemon isimli anime dünya çapında ses getirmeyi başarmıştı ve bu özelliğini de devam ettirmekte. Günümüzde de devam eden pokemon efsanesi artık kendisini mobil bölümlere de taşıyacak. Pokemon Go ismini taşıyacak olan mobil oyun hakkında daha öncelerde detaylı bir inceleme yapmıştık. Günlerin ilerlemesi neticesinde pokemon Go ile ilgili bilgiler de tüm hızıyla gün yüzüne çıkmaya başladılar. Oyun hakkında bu zaman zarfında bazı bilgiler de paylaşılmıştı ve son olarak da oyunun oynanış videosu yayınlandı. Niantic Labs’ın Ceo’su olan John Hanke South by Southwest oyun paneline katılarak orada oynamış olduğu pokemon go’da john bizlere balbazar nasıl yakalanır onu gösteriyor. Pokemon go bu yıl içerisinde android ve iOS olmak üzere iki platforma da çıkacak fakat Windows mobile kullanıcılarına çıkıp çıkmayacağı belirsizliğini hala korumakta. Pokemon go önümüzdeki aylar içerisinde ilk beta sürümü ile Japonya da kullanıma sunulacak ve testleri gerçekleştirilecek ardından yavaş yavaş oyunun çıkış tarihine bir adım daha yaklaşacağız.

Pokemon go ne zaman çıkacak fiyatı ne olacak gibi sorular geliyor fakat şu an bu bilgilerin tamamı belirsizliğini koruyor. Oyunun çıkış tarihi ile alakalı tahminler pokemon go yaz aylarında çıkacağı yönünde gelişiyor. Daha önce paylaşmış olduğumuz pokemon go haberlerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Pokemon go oynanış videosu ile sizleri baş başa bırakayım.

Tags: #pokemon go çıkış tarihi #pokemon go inceleme #Pokemon Go Oynanış #pokemon go oynanış videosu

author
Author: 
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade çıkış tarihi netleşti Bir
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
Arjantin’de düzenlenen Cs:GO dünya Şampiyonasında rakiplerini bir
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Ubisoft’un geliştiriciliğini üstlenmiş olduğu Watch Dogs 2
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Yapımcılığını Capcom isimli firmanın üstlenmiş olduğu Resident

Sponsor Reklam

Leave a reply "Pokemon Go Oynanış"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi