Sponsor Reklam

PlayStation VR Fiyatı, çıkış tarihi

In Donanım

PlayStation 4 ile uyumlu olacak olan sanal gerçeklik gözlüğü olan PlayStation VR’ın fiyatı ortaya çıktı. PlayStation VR fiyatı PlayStation 4 den dahi pahalı olacak. Oyun sektöründe ve oyuncular arasında ön plana çıkan VR gözlükleri icadına her geçen gün yeni bir gelişme ile karşı karşıya kalıyoruz. VR gözlüklerinin savaşında her geçen gün bir firma daha karşımıza çıkıyor ve sony de bunlardan bir tanesi. Bu gözlük savaşında geri kalmak istemeyen sony, geçen yıl PlayStation 4 ile uyumlu olarak çalışacak olan Playstation vr ürününü tanıtmıştı. Playstation vr ile uyumlu olarak çalışacak ve Playstation vr için özel olarak üretilen oyunlarında duyurusunu yapan sony sanal gerçeklik gözlüğü için herhangi bir fiyat söylememişti. Tanıtımının ardından bir yıl geçen Playstation vr gözlüğünün PlayStation 4 den fazla olabileceği sinyallerini vermişti.

Playstation VR fiyatı ne kadar, Playstation VR Çıkış tarihi ne zaman

Playstation VR sır gibi saklanan fiyatı ile ilgili yeni sızıntı haberler geldi. İsviçre’de bir alışveriş sitesi olan microspot isimli siteden yayılan bu haber neticesinde Playstation VR fiyatını görmüş olduk. Playstation VR çıkış tarihi olarak 30 Haziran belirlenmiş. Playstation VR 30 Haziran itibari ile satışa çıkacak ve Playstation VR fiyatı ise 498 İsviçre frangı olarak satılacak bizim anlayacağımız dilden konuşacak olursak 497 Amerikan doları fiyat etiketine sahip olacak. Normalde az görülse de şu an ülkemizde yaşanan doların şuursuz bir şekilde artmasından kaynaklı olarak Türkiye’de almak isteyen kişilerin elini yakacak.

Bu haberin yayılmasından kısa bir süre sonra satış sitesi üzerinde yayınlanan Playstation VR ilanı siteden hemen kaldırıldı. Sony’nin Playstation VR çıkış tarihi için 2016 yılının ortalarını verdiğini biliyoruz ve Playstation 4 den pahalı olacağını belirtmesi yayılan bu haberin doğruluk derecesini de arttırıyor. Oculus Rift’e en büyük rakip olarak çıkacak olan Playstation VR’ın oyun dünyasına ne gibi bir artı özellik katacağını ve nasıl bir bakış açısı getireceğini hep birlikte göreceğiz. Playstation 4’ün donanım özelliklerinin artık PC’lere göre bayağı bir geride kalmış olması nedeniyle de playstation vr dan tam performans alamama endişesini ortaya çıkıyor. Bakalım ilerleyen günlerde sony tarafında bu konu hakkında ne gibi gelişmeler yaşanacak.

Tags: #playstation 4 #playstation vr #playstation vr çıkış tarihi #playstation vr fiyatı #playstation vr ne kadar #playstation vr ne zaman çıkar

author
Author: 
Drone, Tesla’nın Aklına 120 Yıl Önce Gelmiş
Drone, Tesla’nın Aklına 120 Yıl Önce Gelmiş
Nikola Tesla ile ilgili olarak her geçen
Wi-Fi Hızınız 10 Kat Artacak
Wi-Fi Hızınız 10 Kat Artacak
Massachusetts Instıtute Of Technology (MIT) araştırmacıları tarafından
MediaTek Helio X30 10 Çekirdekli Olacak
MediaTek Helio X30 10 Çekirdekli Olacak
Cep telefoınlarında olduğu gibi işlemci üreten firmaların
Snapdragon 830 Özellikleri
Snapdragon 830 Özellikleri
Qualcomm firması boş durmayı hiç sevmiyor. Yakında

Sponsor Reklam

Leave a reply "PlayStation VR Fiyatı, çıkış tarihi"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi