Sponsor Reklam

PlayStation Neo Çıkış Tarihi ve Fiyatı

In İnceleme

Sony tarafından geliştirilen ve yakın bir zamanda piyasa ki yerini alacak olan PlayStation Neo hakkında ki PlayStation Neo çıkış tarihi ve PlayStation Neo fiyatı ile bilgiler piyasaya sızdırılmış durumda.

Sizlerde hatırlarsınız ki geçtiğimiz aylarda düzenlenen E3 2016 fuarında en başarılı ve dikkat çeken etkinliklerden bir tanesini gerçekleştiren Sony yeni nesil oyun konsolu olacak olan PlayStation Neo’nun onaylandığını belirtmiş fakat duyurusunu gerçekleştirmemişti. Bu haberlerin ardından oyun dünyasında heyecan yaratan PlayStation Neo 4K çözünürlük desteğini de barındıracağı konusunda ki veriler de PlayStation Neo hakkında diğer sızdırılan bilgiler arasında yerini almıştı.playstation neo vr ne zaman çıkar

Ağustos ayı içerisinde düzenlenecek olan GamesCom 2016 fuarında tanıtılması muhtemel olan PlayStation Neo hakkında ki PlayStation Neo çıkış tarihi ve PlayStation Neo fiyatı ile ilgili bilgiler de dünya çapında büyük bir üne sahip olan online alışveriş sitesi olan Amazon sayesinde ortaya çıkartıldı. Oyuncuların yaptıkları tahminlere göre PlayStation Neo’nun uçuk fiyatlar ile piyasaya sürüleceği tahmin ediliyordu fakat PlayStation Neo fiyatı PlayStation 4 versiyonunun devamı niteliğinde olan bir oyun konsolu için son derece makul görülüyor.

PlayStation Neo hakkında ortaya çıkan bilgilere göre çıkış tarihi olan 13 ekim 2016 tarihi belirlenmiş fakat dünya çapında satışa sunulmayacak öncelikle belirli ülkelerde satışa çıkacak ardından da tüm dünyada satışa sunulacağı biliniyor. Amazondan alınan bilgilere göre PlayStation Neo standart versiyon fiyatının 450 dolar fiyatı ile piyasaya çıkacağı düşünülüyor. PlayStation Neo Avrupa ülkelerinde ise 400 Euro, Kuzey Amerika’da yine 400 Euro fiyat etiketi ile çıkacağı düşünülüyor. Bununla birlikte daha önce ki haberimizde PlayStation Neo ön satış fiyatının ve tahmin edilen çıkış tarihini sizlerle paylaşmıştık. Bu haberde paylaştığımız bilgiler PlayStation Neo standart paketinin üst seviyesinin fiyatı olabilir veya alınan bilgiler tamamen yanlış olabilir.

Tags: #PlayStation neo #PlayStation Neo Çıkış Tarihi #PlayStation Neo fiyat

author
Author: 
iPhone 7 Özellikleri, Fiyatı ve incelemesi
iPhone 7 Özellikleri, Fiyatı ve incelemesi
iPhone 7 resmi tanıtımının gerçekleşmesinin ardından iPhone
M3 Max Meziu Duyuruldu
M3 Max Meziu Duyuruldu
Phablet olarak nitelendirilmekte olan modeller arasına girecek
Sony Xperia XZ İnceleme, özellikleri
Sony Xperia XZ İnceleme, özellikleri
Sony tarafından geliştirilen yeni Premium serisi akıllı
ASUS ZenScreen Tanıtıldı
ASUS ZenScreen Tanıtıldı
Asus IFA 2016 fuarında dünyada ilk defa

Sponsor Reklam

Leave a reply "PlayStation Neo Çıkış Tarihi ve Fiyatı"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi