Sponsor Reklam

PlayStation 4K Geliyor

In Haberler

Sony’den beklenen açıklama geldi. Sony’nin yaptığı resmi açıklama ile birlikte yeni oyun konsolu olması beklenmekte olan PlayStation 4K modelinin onaylandığı duyuruldu. Peki ya bu yeni PlayStation 4K modelini E3 2016 fuarında görme şansına sahip olacak mıyız?

Kısa bir süre önce çıkan söylentilerin ardından geçtiğimiz aylardan beridir sony’den sık sık sızıntı haberler gelmeye başlamıştı. Bu sızıntı haberler arasında en fazla dikkat çeken haberler ise PlayStation 4K veya PlayStation 4 Neo modellerinden birisinin çıkacağı haberleriydi. Bu haberlerin çıkmasına karşın hiç Sony cephesinden hiçbir sinyal gelmemişti ve geçtiğimiz saatlerde sony’den sürpriz bir açıklama geldi. Sürpriz bir şekilde basın açıklaması düzenleyen sony PlayStation 4K modelini duyurdu. Resmi mecralar tarafından yapılan bu açıklamalar PS4K modelinin doğruladı. Sony Interactive Entertainment başkanı olan Andrew House bu söylentilere Financial Times aracılığında son verdi.

E3 2016 fuarında PlayStation 4K görecek miyiz?

Açılamaların ardından resmiyet kazanan PlayStation 4K oyun konsolunun isminin ne olduğu şu an için tam olarak bilinmese de sanal gerçeklik teknolojisini içerisinde barındıracağı bilinmekte. 4K çözünürlük teknolojisi de yavaş yavaş evlerimize girdiğini ve evlerimizde kullanılan birçok cihazın standart olarak 4K teknolojisini destekliyor. Yeni çıkacak olan PlayStation 4K modelinin PlayStation 4 modelinden 350 dolar daha pahalı olacağını da bu açıklamalarda belirttiler.

PlayStation 4K piyasaya çıktığı andan itibaren geniş bir kütüphanesinin olacağını ve bu kütüphanenin her geçen gün yeni içerikler ile de dolacağının altı çizildi. Sony ekibi tarafından yapılan bu atak sonucunda PlayStation 4 kullanıcıları nasıl bir yol izleyecek bunu zaman içerisinde hep birlikte göreceğiz.

Son olarak asıl konuya dönelim PlayStation 4K modelinin E3 2016 etkinliğinde görücü karşısına çıkmayacağı duyurulmuş durumda. Ama bunun yanı sıra ufak tefekte olsa E3 2016 etkinliğinde bazı cihazların görücü karşısına çıkacağı ve yeni bazı bilgilerin ortaya çıkacağı tahmin edilmekte.

 

Tags: #e3 2016 #playstation 4 #PlayStation 4K #PlayStation 4K fiyatı #PlayStation 4K ne zaman çıkacak #PlayStation neo

author
Author: 
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi Cumhurbaşkanı
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD tarafından bugün yaptığı açıklama da iş
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Teknoloji dünyasında her markaya yer var ancak
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
Apple’ın geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlik ile birlikte

Sponsor Reklam

Leave a reply "PlayStation 4K Geliyor"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi