Sponsor Reklam

PewDiePie Videoları Türkçe Altyazılı Oldu

In Haberler

Dünyanın en ünlü Vlogerları arasında bulunan ve oyuncularında çok yakından tanıdığı ve takip ettiği PewDiePie videolarını artık Türkçe altyazılı olarak yayınlayacak. Komik esprileri ile hayranlarını güldürmeyi başaran Türkçe alt yazılı videoları sayesinde Türk hayranlarına daha güzel bir şekilde erişebilecek. 43 milyonun üzerinde takipçisi ile bir çok dünya ülkesinin nüfusunu geride bırakmayı başaran PewDiePie yıllık 10 milyon dolar kazancı ile de insanların başını döndürmeye devam ediyor.

Youtube geneline baktığımız zaman en çok kazanan kanallar arasında bulunan PewDiePie oyunlar üzerine çektiği oldukça eğlenceli videolar ile milyonları peşinden sürüklüyor ve onları güldürmeyi başarıyor. Fakat özellikle Türk takipçileri PewDiePie’ın yapmış olduğu İngilizce esprileri anlayamıyor veya anlamakta güçlük çekiyordu. Bugün itibari ile PewDiePie’dan sevindirici haber geldi ve artık PewDiePie’ın videoları Türkçe altyazılı olarak yayınlanmaya başlandı. Bilindiği üzere youtube’da hâlihazırda bir altyazı desteği bulunuyor ve altyazısı mevcut olan tüm videoları Türkçe altyazılı olarak izleyebiliyoruz. Bu altyazı özelliği çok yararlı değil çünkü yayınlanmış olan dilde ki metni Google Translate yardımı ile Türkçeye çeviriyor bu da cümle yapısı bozuk ve oldukça anlamsız cümleler ile karşılaşmamıza neden olabiliyor.

PewDiePie Videoları Nasıl Olacak?

PewDiePie’ın videoları tamamen Türkçe olacak yani google translate ile çevrilmeyecek. Artık PewDiePie’ın videolarını Türkçe altyazılı film gibi izleyebileceğiz. youtube’a yüklemiş olduğu son videoları açarsanız profesyonel olarak Türkçeye çevrilmiş videoları izleme şansına sahip olabilirsiniz. PewDiePie bu özellikle birlikte Türk oyun severlerin ilgi odağı olmayı başaracak gibi görülüyor. Yapmış olduğu eğlenceli içerikleri artık Türk takipçileri de anlama fırsatına erişecek ve sadece izleyip geçmek zorunda kalmayacaklar. Türkiye’de youtube’dan video izleme potansiyeli bir hayli fazla olduğundan dolayı PewDiePie’ın Türkçe altyazı olayı abone ve izlenme oranlarına olumlu bir katkı yapacağı tahmin edilmekte. Birçok konuda Youtuberlara örnek olmayı başaran PewDiePie bu yeniliği ile birlikte bakalım Türk youtuberları nasıl etkileyecek bunları zamanla göreceğiz.

Tags: #PewDiePie türkçe #PewDiePie türkçe altyazı #PewDiePie türkiye #PewDiePie videolar

author
Author: 
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi Cumhurbaşkanı
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD tarafından bugün yaptığı açıklama da iş
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Teknoloji dünyasında her markaya yer var ancak
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
Apple’ın geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlik ile birlikte

Sponsor Reklam

Leave a reply "PewDiePie Videoları Türkçe Altyazılı Oldu"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi