Sponsor Reklam

PES 2017 Geliyor

In Oyun

Oyuncular tarafından merakla beklenmekte olan PES 2017 oyunu resmi bir şekilde duyuruldu. Oyunun yapımcılığını üstlenen Konami PES 2017 adına bir web sitesi hazırlamış durumda ve bu sitede PES 2017 ile alakalı olarak paylaşılan birkaç bilgiyi sizlere aktaracağım.

Futbol oyunu bağımlıları tarafından çok sevilen ve uzun bir zamandır beklenilen PES 2017 duyuruldu ve kısa bir zaman sonra piyasada ki yerini alacak. Konami hazırlamış olduğu websitesinde PES 2017’yi resmi olarak duyurmuş durumda. Yapımcı şirket olan Konami hazırlamış olduğu internet sitesinde PlayStation4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 ve PC platformları için piyasaya çıkacak olan PES 2017 hakkında geniş bilgilere yer verdi. PES 2017 çıkış tarihi olarak her sene çıkan seri oyunlarda olduğu gibi eski tarihinde çıkacak ve PES 2017 sistem gereksinimleri ile alakalı olarak şu an için bir bilgi paylaşılmış değil.

Uzun zamandır beklenilmekte olan PES 2017 çıkış tarihi şu an için bir netlik kazanmamış olsa da genelde seri oyunlar hep aynı tarihlerde çıkmaktadır. Daha önce piyasaya çıkmış olan PES oyunlarından alışmış olduğumuz FOX Engine oyun motoru yerine bunun geliştirilmiş Fox Engine oyun motorunu kullanacak. Real Touch adında yepyeni bir teknoloji sayesinde özellikle oyun esnasında yaşanan ikili mücadelelerde gerçekçilik hissi daha da üst seviyelere çekilmiş olacak. Geçtiğimiz yıllarda Fifa ve Pes oyunları eylül ile ekim ayları arasında bir tarihte çıkmaktaydı. EA Games’in en çok güvendiği oyunlarından bir tanesi olan Fifa’nın çıkış tarihi hakkında bir bilgi vermemesi Konami’nin de PES 2017 için aynı politikayı uyguladığı tahmin edilmekte.

PES 2017 için belirsizliğini koruyan bir diğer bilgi de PES 2017 sistem gereksinimleri ve PES 2017 minimum sistem gereksinimleri bunlar da oyunun çıkış tarihine yakın bir zamanda belli olacaktır. PES 2017 hakkında çok fazla bilgi paylaşılmamış olsa da haziran aylarında düzenlenecek olan E3 oyun fuarında oyun hakkında ki belirsizliğini koruyan tüm bilgiler açıklık kazanacaktır.

Tags: #PES 2017 çıkış tarihi #PES 2017 fiyatı #PES 2017 hangi platformlara çıkacak #PES 2017 minimum sistem gereksinimleri #PES 2017 sistem gereksinimleri

author
Author: 
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade çıkış tarihi netleşti Bir
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
Arjantin’de düzenlenen Cs:GO dünya Şampiyonasında rakiplerini bir
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Ubisoft’un geliştiriciliğini üstlenmiş olduğu Watch Dogs 2
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Yapımcılığını Capcom isimli firmanın üstlenmiş olduğu Resident

Sponsor Reklam

Leave a reply "PES 2017 Geliyor"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi