Sponsor Reklam

Parça ve İşçilik Garantili Özel Siemens Servis Merkezi

Uzun yılların bize verdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle beyaz eşyadan küçük ev eşyasına kadar birçok malzemenin kaliteli bir şekilde onarım ve bakım işlemlerini en kısa sürede ve en sağlam şekilde gerçekleştirmekteyiz. Tamirde marka ayırmaksızın, bütün beyaz eşya ve diğer ürünlerinizi en ekonomik şekilde eskisinden daha sağlam şekilde size teslim edebiliriz. Ürünlerimiz ve hizmetleriniz size garanti sunmaktadır.

Firmamız kapsamında: Beyaz eşya tamiri, beyaz eşya bakımı, beyaz eşya onarımı ve diğer elektrikli ürünlerinde yapılabilecek bakım ve onarım işlemleri en kısa süre içerisinde ve en kaliteli şekilde, eski sağlamlığına kavuşmasını sağlıyoruz. Bakım ev onarım esnasında temin ettiğimiz malzemeler yıl garantilidir. Yani bakımını ya da onarımını yaptığımız her hangi bir ürününüzde eğer bir problem çıkarsa, ücretsiz olarak değişim yapılacaktır. Özel Siemens Servis olarak, siz değerli müşterilerimizin birçok elektronik eşya bakımı ve tamirini en güvenilir ve en ekonomik şekilde gerçekleştirebiliriz. Servisimize ulaşmak artık bir telefon kadar uzağınızda bulunuyor.

Servisimiz kapsamında size hizmet veren çalışanlarımız, güler yüzlü ve çözüm odaklı çalışmaktadırlar. Ayrıca her bir eleman yaptığı bakım ve onarım işlemlerinde uzmanlaşmış kişilerdir. Özel Siemens Servis olarak size sadece Siemens markasının bakım ve onarım işlemleri hizmetini sunmuyoruz. Ayrıca Firmamız yetkili servis değildir. Fakat yapılabilecek en büyük hizmetleri bile size büyük bir titizlik ve özen ile yapacaktır. Ayrıca ürününüz evde yapılmayacak kadar büyük bir tamir ihtiyacı varsa, çok cüzi bir rakamla servisimiz tarafından evinizden alınır ve tekrar kısa süreli tamir aşamasından sonra evinize kadar geri teslim edilir. Siz de sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak, servisimizi çağırmak ve yedek parçaları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilir, ya da internet sitemize göz atabilirsiniz.

author
Author: 
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi Cumhurbaşkanı
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD tarafından bugün yaptığı açıklama da iş
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Teknoloji dünyasında her markaya yer var ancak
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
Apple’ın geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlik ile birlikte

Sponsor Reklam

Leave a reply "Parça ve İşçilik Garantili Özel Siemens Servis Merkezi"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi