Sponsor Reklam

Para Kazandıran 5 Uygulama

In İnternet, Yazılım

Telefonunuza yükleyip para kazanabileceğiniz birkaç uygulamayı bu yazımda sizlere tanıtacağım. Bu uygulamaları kullanarak siz de para kazanabileceksiniz. Ülkemizin ekonomik şartları göz önünde bulundurulduğu zaman birçok insanın paraya ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Özellikle öğrencilerin çok işine yarayacak bu uygulamalar sayesinde kendi harçlıklarını çıkartabilecekler. İşleri daha da büyütürlerse ciddi paralar da kazanma şansları olabilir tabi.

Öncelikle belirteyim ki bu uygulamalar çok yüksek paralar kazandırmıyor 1 tanesi hariç ama yine de ele gelir bir para kazanabilirsiniz. Bu uygulamaların tanıtımını bu yazımızda yapacağım ve uygulamaların ne işe yaradığı konusunda kısa bilgiler vereceğim. Bu uygulamalar yardımıyla sizde babanızdan annenizden hariç bir harçlık kaynağı bulabileceksiniz. İlk uygulamamızdan başlayalım.

Wild Wallet

Wild wallet uygulaması uygulama üzerinden video izletip sonrasında önerilen oyunları telefonunuza indirmenizi sağlayan bir uygulama bu sayede size para aktarıyorlar. Wild wallet uygulamasından kazandığınız parayı paypal hesabınıza atabilirsiniz, steam hesabınıza aktarabilir veya google Play’de harcayabilirsiniz. Kısacası Wild wallet uygulaması ile reklam izleyerek ve size önerilen oyunları indirerek para kazanıyorsunuz.

BrandFace

Bu uygulamada yine video bazlı bir uygulama BrandFace uygulamasına yüklediğiniz ve gönderdiğiniz kısa videolarınıza firmalar bakıyor ve markaların yüzü olmanız için sizleri davet ediyor.

Bounty

Çok uzun bir geçmişi olmayan ve yeni sayılabilecek bir uygulama olan bounty isimli uygulama sayesinde güzel paralar kazanabilirsiniz. Bu uygulama gizli müşteri olmanızı sağlayan bir uygulama. Bounty uygulaması sayesinde bounty’nin anlaşmalı olduğu şirketlerin mağazalarına gidiyor ve oralarda gizli müşteriler oluyorsunuz ürünleri deniyor veya fotoğraf çekiyorsunuz. Uygulama size çeşitli görevler veriyor ve o görevleri mağazalarda gerçekleştirmeye çalışıyorsunuz. Aslında zevklide bir uygulama. Bounty uygulamasından paranızı alabilmek için hesabınızda 30 TL gibi bir tutarın birikmiş olması gerekiyor. Bu şekilde görevleri tamamlayarak bounty sayesinde paralar kazanabilirsiniz.

WHAFF Rewards

Google play2de bulunan ve en başarılı para kazandırma mobil uygulaması olan Whaff Rewards sadece oyun oynayarak oyun para kazanmanızı sağlayan bir uygulama.

YouNow

Bu uygulama kısa bir dönem içinde hayatımıza girmiş bir uygulama ve son dönemlerde de oldukça popüler bir hale geldi. Ülkemizde bu tarz uygulamaların çok tutulmasından dolayı kısa süre içerisinde ülkemizde meşhur oldu. Birçok yayıncı ve izleyici kitlesi kazandı. Fakat younow üzerinden canlı yayın yapan kişiler genelde tanınmış bilinmiş kişiler ve sadece tanınmış kişiler bu uygulama üzerinden para kazanıyor. Eğer ki kendinize güveniyor ve ağzınız da laf yapıyorsa sizde şansınızı deneyebilirsiniz. Belki de kısa süre içerisinde sevilip bir takipçi kitlesine sahip olabilir ve para kazanabilirsiniz. Diğer anlattığımız uygulamalar arasında en ciddi paralar kazandıracak olan uygulama da bu uygulamadır.

 

Tags: #bounty #brandface #ödüllü uygulama #para kazandıran uygulama #whaff rewards #Wild Wallet #younow

author
Author: 
Android için Messenger Lite çıktı
Android için Messenger Lite çıktı
Facebook’tan dev hizmet. Düşük internet hızına sahip
TTnetten AKK Olmayan Kampanya
TTnetten AKK Olmayan Kampanya
Türk Telekom hizmeti olan ttnet’in oyunculara özel
Google Allo Çıktı
Google Allo Çıktı
Google tarafından mayıs ayı içerisinde duyurulmuş olan
iOS 10 Yüklemeyin
iOS 10 Yüklemeyin
Geçtiğimiz günlerde gelen güncelleme ile birlikte ios

Sponsor Reklam

Leave a reply "Para Kazandıran 5 Uygulama"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi