Sponsor Reklam

Overwatch Açık beta ve Çıkış Tarihi

In Oyun

Blizzard tarafından geliştirilen ve son yılların en baba oyunlarından bir tanesi olacağı iddia edilen Overwatch isimli oyun bildiğiniz gibi kapalı beta sürümündeydi ve binlerce oyuncu tarafından test edilmişti. Sonunda Overwatch açık beta tarihi ve Overwatch çıkış tarihi netleşti. Yıllardır çıkarttığı oyunlar ile adından ses getiren ve kitleleri peşinden koşturmayı başaran Blizzard bu senede bir bomba patlatacak. Overwatch ile sahnelere çıkacak olan Blizzard’ın geliştirdiği bu oyun birçok kişiyi heyecanlandırmayı başarıyor. FPS tarzında olacak olan Overwatch çoklu oyuncu tarzında olacak bu durum Overwatch’a son derece sağlam bir eğlence ile birlikte aksiyon dolu dakikalarda katacak. Durum böyleyken binlerce oyuncu da Overwatch çıkış tarihini 4 gözle bekler hale geldiler. Ve sonunda da bu meraklı kitleyi rahatlatan bilgilere erişildi açık beta ve oyunun çıkış tarihi netleştirildi.

Overwatch Açık Beta Yayınlandı

Overwatch çıkış tarihi

PC, PS4, Xbox One platformlarında çıkacak olan Overwatch hazır olarak satışa 24 mayıs 2016 tarihinde çıkacak fakat oyunu almak isteyenler 3 mayıs 2016 tarihi itibari ile Overwatch’a ön sipariş ile sahip olabilirler. Eğer Overwatch ön sipariş ile satın alırsanız size bir davetiye geliyor ve bu davetiye sayesinde bir arkadaşınızı erken erişimde Overwatch oynama keyfine dahil edebiliyorsunuz. Ön sipariş ile oyuna sahip olduktan sonra 5 – 9 Mayıs Tarihlerinde oyunun açık beta sunucuları açılacak ve Overwatch’ı merak eden oyun severlere bir ön gösterim yapacaklar.

Overwatch ile alakalı daha önce yazdığımız yazılara aşağıda bulunan bağlantıya tıklayarak erişebilirsiniz.
Overwatch çıkış tarihi, fiyatı

Overwatch Fiyatı

Eğer Overwatch’a sahip olmak istiyorsanız o zaman bir o zaman 40 euro bir bedel ödemeniz gerekiyor. Tabi bu fiyat Overwatch pc fiyatı için geçerli ve normal versiyonun fiyatı oluyor. Overwatch PS4 fiyatı ve Overwatch Xbox One fiyatı ise “origins Edition” versiyonu olarak satılmakta ve sadece 60 Euro bir fiyat etiketine sahip. Bu paketlerin dışında bir de Blizzard’ın hayranlarını düşündüğü bir paket bulunuyor. Collector’s Edition fiyatında ise şu an açıklanmış bir veri bulunmuyor ama tahminlere baktığımız zaman oldukça yüksek bir fiyatlandırma ile karşımıza çıkacağı biliniyor. Tabi collector’s Edition’da birbirinden güzel hediyeler ve koleksiyon ürünleri bulunduğunu düşünürsek pekte fazla gelmeyebilir insanlara. Eğer ki siz Blizzard oyunlarının bir manyağı değilseniz tercih etmeniz gereken versiyon, normal versiyon olmalıdır. Eğer ki Blizzard’ın diğer çıkartmış olduğu oyunları oynuyorsanız. WoW, HoTS, Diablo lll, Hearthstone ve StarCraft ll tarzında oyunlar oynuyorsanız o zaman ise Origins Edition almanızı öneririm. Bunun nedeni ise Origins Edition ile birlikte Overwatch’ta kullanabileceğimiz 5 farklı skin geliyor bununla birlikte HoTS’a özel Tracer karakteri ekleniyor, Wow oyununuza bebek Winston peti, hearthstone oyununuza Overwatch kart deseni dahil ediliyor, Diablo lll oyununa Mercy kanadı dahil ediliyor ve son olarak da StarCraft ll oyununuza Tracer, Reaper, Pharah, Winston, Bastion ve Solider: 76 portreleri ekleniyor.

Tüm bu bilgilere ek olarak belirtelim ki söylemiş olduğumuz fiyatların gerçerlilik tarihi 29 Nisan 2016 tarihi. Bu tarihten sonra fiyatlarda artışlar olacağı düşünülüyor. Eğer hala Overwatch almadıysanız ve almayı düşünüyorsanız 29 nisan tarihine kadar almanızı öneririm. Bu yılı kasıp kavuracak oyunlar arasında başı çeken Overwatch gamescom’da kendisini göstermiş ve oyunu deneyenleri adeta çıldırtmıştı. Eğer ki almayı düşünüyor fakat içinizde bir kararsızlık varsa size önerim bu oyuna kesinlikle sahip olmanız yönünde olacaktır. Kararı kendiniz vermek istiyorsanız da Overwatch açık betaya katılmanızı ve denemenizi öneriyorum bu sayede daha doğru bir karar verebilirsiniz.

Tags: #Overwatch açık beta #Overwatch çıkış tarihi #overwatch fiyatı #overwatch ne zaman çıkar #Overwatch pc 4 fiyatı #Overwatch pc fiyatı #Overwatch xbox one fiyatı

author
Author: 
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade çıkış tarihi netleşti Bir
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
Arjantin’de düzenlenen Cs:GO dünya Şampiyonasında rakiplerini bir
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Ubisoft’un geliştiriciliğini üstlenmiş olduğu Watch Dogs 2
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Yapımcılığını Capcom isimli firmanın üstlenmiş olduğu Resident

Sponsor Reklam

  1. Overwatch Açık Beta Yayınlandı | Tekno Sucuk1 sene ago

    […] Overwatch Açık beta ve Çıkış Tarihi […]

    Reply

Leave a reply "Overwatch Açık beta ve Çıkış Tarihi"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi