Sponsor Reklam

ÖSYM Mobil Uygulaması Çıktı

In Mobil

ÖSYM tarafından hizmete sunulan mobil uygulama ÖSYM Mobil, sayesinde artık öğrenciler mobil cihazları üzerinden her türlü bilgiye erişebilecekleri biz hizmeti devreye soktu.

ösym mobil uygulama copy Öğrencilerin işlemlerini ve sınav ile alakalı olan işlemlerini anlık olarak kontrol edebilmesi adına geliştirilen mobil uygulama öğrencilere büyük kolaylıklar sağlayacak. Herkes her an bir bilgisayara erişemiyor bu nedenle telefon veya tabletler sayesinde ÖSYM sistemine giriş yaparak bilgisayardan yapacağınız işlemleri anında telefon ve tablet üzerinden bu işlemleri gerçekleştirebileceksiniz. Günümüzde mobil cihazların yaygınlaşması ve bir çok insanında çeşitli işlemleri bu cihazlar üzerinden yaptığı aşikar. Eğer öğrenciyseniz ve ösym ile alakalı bir işlem yapacaksanız mobil cihaz üzerinden websitesine erişmek ve işlemi tamamlamak son derece zor bir hal alabiliyor. Sonunda bunu gören ve bu durumu düzeltmek için mobil uygulama geliştiren ösym, ÖSYM Mobil uygulaması sayesinde tüm bu işlemleri bir uygulama üzerinden işkence ve eziyet çekmeden tamamlayabilmenizi sağlayacak.ösym mobil uygulaması copy

ÖSYM’nin bu mobil uygulaması sayesinde kullanıcılar hemen hemen bütün işlemlerini ÖSYM Mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirebilecekler. Öğrenciler bu uygulama sayesinde ösym’nin yaptığı tüm sınavların sonuçlarına ulaşabilecekler ve sınav başvurularını da buradan gerçekleştirebilecekler. ÖSYM Mobil uygulaması ücretsiz olarak hizmete sunuldu. iOS ve Android platformlarında çıktı. Bu uygulamayı android kullanıcıları Google Play üzerinden iOS kullanıcıları da App Store üzerinden cihazlarına yükleyebilecekler.

Tags: #mobil uygulama #ösym mobil #ösym mobil android #ösym mobil ios

author
Author: 
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır Bildiğiniz
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
ASUS tarafından haziran ayı içerisinde tanıtılan Zenfone
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google tarafından resmi olarak tanıtımı gerçekleştirilen Google
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler Makale

Sponsor Reklam

Leave a reply "ÖSYM Mobil Uygulaması Çıktı"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi