Sponsor Reklam

OnePlus 3 Özellikleri, çıkış tarihi, fiyatı

In Mobil

İlk çıktığı günden bu yana ilginç satış stratejisi ve mottoları ile adından söz ettirmeyi başaran OnePlus firması yeni amiral gemisi katili telefonu ile görücü karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Amiral gemisi katili olarak tanıdığımız OnePlus firmasının yeni akıllı telefonu OnePlus 3 modeli hakkında her geçen gün yeni bilgiler gelmekte. Bu yazımızda OnePlus 3 hakkında ki tüm detaylara ulaşabileceksiniz. OnePlus 3 incelemesi, OnePlus 3 özellikleri, OnePlus 3 Türkiye çıkış tarihi, Türkiye’de satılıp satılmayacağı, türkyieye nasıl getirtebileceğiniz, fiyatı ve diğer aklınıza gelebilecek her konu bu yazı altında toplanacak.

2014 yılında Oppo’dan ayrılarak OnePlus firmasını kuran Pete Lau piyasaya çıkarttığı ilk akıllı telefonu ile amiral gemisi katili unvanını kazanmayı başarmıştı. İlgin. Satış politikası ile garip ama hoş karşılanan OnePlus one modeli hatırlarsanız sadece davetiye ile satılıyor ve isteseniz dahi ürüne sahip olamıyordunuz. Üstelik bu telefona Türkiye’den de sahip olamıyor yurt dışından getirtmeniz gerekiyordu. Sadece belli başlı ülkelere gönderilen OnePlus one modeli birçok kişi için hayal olarak kalmıştı. Bu yıl satışa çıkması düşünülen yeni amiral gemisi modeli OnePlus 3’ün tüm özellikleri yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı.

OnePlus 3 Özellikleri

OnePlus 3 geçtiğimiz aylarda GFXBench üzerinde karşımıza çıkmıştı Rain 3000 model numarası ile gördüğümüz akıllı telefonda 4 gb ram olduğunu görmüştük. Fakat bugün Geekbench testinde Rain A3000 model numaralı bir akıllı telefon daha görüldü ve o akıllı telefon da 6 GB RAM olduğu gözlemlendi. Yapılan tahminlere göre OnePlus 3 iki farklı modelde piyasaya çıkacak ve bir tanesi 4 GB Ram bir tanesi ise 6 GB RAM’e sahip olacak.  Bununla birlikte cihazda Qualcomm Snapdragon 820 işlemcisi bulunacak ve grafik işlem birimi ise Adreno 530 olacak. OnePlus 3 arka kamerası 16 megapiksel çözünürlüğe, ön kamerası ise 8 megapiksel çözünürlüğe sahip olacak. OnePlus 3 kutu içeriğinden android işletim sisteminin son sürümü olan Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemi kutulu olarak gelecek. OnePlus 3’ün mayıs ayı içerisinde tanıtılması bekleniliyor. Kesin tanıtım tarihi olarak yayılan söylentiler 28 Mayısta tanıtımının gerçekleştirileceği yönünde fakat çıkış tarihi bu tarihten birkaç ay sonrasında olacaktır.

OnePlus 3 Türkiye’de muhtemelen yine satılmayacak fakat Türkiye’ye getirmek için ya yurt dışına gitmeniz gerekecek ya da yurt dışından gelen bir tanıdığınızın getirmesi gerekecek aksi taktirde telefonun ülkemize girmesi hiçbir şekilde mümkün olmuyor maalesef. OnePlus 3 özellikleri oldukça tatmin edici ama bizim bu telefona sahip olamayacak olmamız son derece üzücü bir durum. OnePlus 3 fiyat olarak da şaşırtıcı derecede ucuz bir şekilde karşımıza gelecek tıpkı diğer modellerinde olduğu gibi ve OnePlus 3 çıkış tarihi olarak da 2016 yılının 3. Veya 4. Çeyreğinde çıkması bekleniyor. Ürünün çıkış tarihi ve fiyatı ile ilgili bilgiler resmiyet kazandığı zaman bu yazı üzerinde güncellemeler olacaktır. Bu arada ürüne bir şekilde sahip olmuş olan kişiler OnePlus 3 garanti şartları hakkında sorular soracaklardır. Tıpkı daha önceki modeller olan OnePlus one ve OnePlus 2 modelinde olduğu gibi fakat ürün yurt dışında garanti kapsamında olduğundan dolayı ülkemizde OnePlus 3’e garanti ve servis konusunda destek verecek bir kuruluş bulunmamakta.

Tags: #adreno 530 #OnePlus 3 çıkış tarihi #OnePlus 3 fiyatı #OnePlus 3 garanti #OnePlus 3 inceleme #OnePlus 3 özellikleri #OnePlus 3 türkiye çıkış tarihi #OnePlus 3 türkiyede nereden alınır #OnePlus 3 türkiyede satılacak mı? #snapdragon 820

author
Author: 
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır Bildiğiniz
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
ASUS tarafından haziran ayı içerisinde tanıtılan Zenfone
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google tarafından resmi olarak tanıtımı gerçekleştirilen Google
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler Makale

Sponsor Reklam

Leave a reply "OnePlus 3 Özellikleri, çıkış tarihi, fiyatı"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi