Sponsor Reklam

Nvidia Titan X Duyuruldu

In Haberler

Nvidia ekran kartı çıkartma konusunda seriye bağladı. Şu an için en güçlü ekran kartı olacak olan Titan X modelinin duyurusunu yaptı. Titan x yeni çıkan diğer modellerde olduğu gibi pascal mimarisini kullanacak olan bir ekran kartı olacak ve önümüzde ki ay itibari ile piyasaya çıkacak. Kısa bir süre önce dedikoduları ortaya çıkan Nvidia Titan X modelinin resmi tanıtımı sonunda gerçekleşti işte merakla beklenen Nvidia Titan X özellikleri, Nvidia Titan X çıkış tarihi ve Nvidia Titan X fiyatı.

Nvidia Titan X Özellikleri

Nvidia’nın yeni mimarisi olan pascal mimarisini kullandığı Titan X modeli kısa süre önce piyasaya çıkan GTX 1080 modelinden dahi güçlü bir ekran kartı olacağını görüyoruz. Nvidia Titan X GP102 GPU grafik yongasını bünyesinde barındıracak. 4K çözünürlükte oyun deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar bu kart ile amaçlarına ulaşabilecekler üstelik 4K çözünürlüğün yanında 60 FPS oyun deneyimini de bizlere rahatlıkla sunabiliyor. Nvidia Titan X 12 GB GDDR5X belleğe sahip olacak. 3584 CUDA çekirdeğine sahip olan titan x 1.41 GHz hıza sahipken boost ile birlikte 1.53 GHz hızına rahatlıkla ulaşabiliyor.

Nvidia Titan X lansmanında belirtilenlere göre eski titan X modeline nazaran %60 daha yüksek hıza sahip olan yeni titan X modeli 4K oyun deneyimi yaşamak isteyen oyuncular için son derece başarılı performanslar sunmakta. Nvidia Titan X tasarımında ise yeni nesil kartlarında olduğu gibi NVTTM tasarım çizgilerine rastlanıyor. Mozaikli bir yapısı bulunan bu kart siyahlar içerisinde son derece şık ve estetik görülüyor. Bu karta sahip olup donanımınıza dahil etmek yerine birlikte yatmayı tercih edebilirsiniz.

nvidia-titan-x-ozellikleri

Nvidia Titan X fiyatı ve Nvidia Titan X çıkış tarihi

Nvidia Titan X çıkış tarihi olarak 2 ağustos tarihi belirlenmiş durumda çıkış tarihine sayılı günler kalan bu model ilk başta Avrupa ve Kuzey Amerika da piyasaya çıkacak. Nvidia Titan X fiyatı ise bir hayli tuzlu ama verdiği performansa bakıldığı zaman gayet normal görülüyor. Nvidia Titan X fiyatı 1200 dolar fiyat etiketi ile raflarda ki yerini alacak.

Aynı zamanda aşağıda ki yazılarımıza da gözatabilirsiniz.

Tags: #Nvidia #Nvidia Titan X çıkış tarihi #Nvidia Titan X fiyatı #Nvidia Titan X Özellikleri

author
Author: 
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi Cumhurbaşkanı
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD tarafından bugün yaptığı açıklama da iş
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Teknoloji dünyasında her markaya yer var ancak
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
Apple’ın geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlik ile birlikte

Sponsor Reklam

Leave a reply "Nvidia Titan X Duyuruldu"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi