Sponsor Reklam

Netflix Türkiye fiyatında indirim

In Haberler

Geçtiğimiz aylarda haberini yaptığımız ve Türkiye’de hizmet vermeye başlayan netflix, Türkiye de gerçekleştirmeye hazırlandığı bir etkinlik öncesinde fiyatlarda revizyona gitti. Netflix den türk kullanıcılara yönelin yabana atılmayacak düzeyde bir indirim uygulanmış durumda.

Türkiye’de düzenlenecek olan etkinlikte ülkemizde ki hizmetlerine resmi olarak başlayacak olan netflix, bu etkinlik öncesinde fiyatlarında çok ciddi bir indirime gitmiş bulunuyor. House of Cards, Narcos, Sense8, Daredevil, Marco Polo ve Orange Is The New black tarzında son dönem dizi severlerin aklını başından alan popüler dizilerin yayıncılığını üstlenen internet kanalı netflix, öncelerde ülkemizde 26 tlden başlayan fiyatlarla hizmet vermekteyken şimdi ise 15 tl den başlayan fiyatlandırmasıyla türk kullanıcılarına hizmet vermeye başladı.

Netflix Türkiye fiyatları indi

3 farklı kategoride alacağınız hesaplar basic, standart ve Premium olmak üzere ayrılıyor. Bu kategorilerin birine sahip olduğunuzda netflix’in belli özelliklerinden faydalanabiliyorsunuz. Basic 15.99TL, Standart 27.99 TL, Premium ise 39.99 TL olarak fiyatlandırıldı. İndirim sonrası oluşan fiyatlar bu şekilde.

netflix-turkiye-fiyatlari

Eğer bir netflix kullanıcısı Basic paketini tercih ederse netflix yayınlarını SD kalitesinde izleyebiliyor ve sadece tek bir cihaz üzerinden izleme şansına sahip oluyorlar. Standart pakete sahip kullanıcılar ise hem yayınları HD kalitede izleyebiliyor hem de iki farklı cihazda aynı anda yayınları izleme şansına sahip oluyor. Premium paket sahipleri ise Ultra HD kalitede yayın izleyebiliyor ve dört farklı cihazdan aynı anda izleme şansına sahip oluyor.

 

 

Tags: #Netflix basic fiyatı #Netflix dizileri #Netflix en ucuz fiyatı #Netflix premium fiyatı #Netflix standart fiyatı #Netflix türkiye

author
Author: 
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi Cumhurbaşkanı
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD tarafından bugün yaptığı açıklama da iş
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Teknoloji dünyasında her markaya yer var ancak
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
Apple’ın geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlik ile birlikte

Sponsor Reklam

Leave a reply "Netflix Türkiye fiyatında indirim"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi