Sponsor Reklam

Netflix Türkçe Altyazı Desteği

In Haberler

Türkiye’de geçtiğimiz ay itibari ile kullanıma sunulan netflix isimli platform ülkemize geldiği sırada Türkçe altyazıya sahip değildi fakat artık git gide Türkçe alt yazı seçeneği olan diziler artış gösteriyor.

Kısa bir süre önce ülkemiz başta olmak üzere dünyanın hemen hemen tamamında hizmet vermeye başlayan netflix dijital medya patformu ülkemizde ve dünya genelinde üye sayısını arttırarak hayatına devam ediyor. Netflix içerisinde barındırdığı diziler, filmler ve diğer medya içerikleri sayesinde birçok kişiye ve birçok zevke hitap ediyor. Milyonlarca kullanıcının dikkatini çekmeyi başaran netflix kullanıcılara sunduğu içerikler ile her türlü insana ve her türlü zevke hitap edebiliyor. Fakat Türkiye’de hizmet vermesinin ardından Türkçe altyazı desteğinin olmaması konusu birçok kullanıcının canını sıkan bir durum olmuştu. Geçen zaman içerisinde dijital medya platformu netflix’te birçok gelişme yaşandı. Türk kullanıcılarının isteklerini göz ardı etmeyen firma yavaş yavaş sitede bulunan içeriklere Türkçe dil desteği sağlamaya başlıyor. Başta filmler olmak üzere netflix bünyesinde barındırılan medyaların büyük bir çoğunluğuna Türkçe dil desteği getirilmeye başlandı bile. Fakat yine de birçok kişi tarafından seyredilmekte olan ve onlarca hayranı olan dizilerin birçoğuna şu an için dil desteği gelmiş değil. Filmlere hızlı bir şekilde gelen Türkçe dil desteği seçeneği umarız kısa bir zaman içerisinde ve hızlı bir şekilde netflix bünyesinde barındırılan önemli dizilere de uygulanmaya başlanır.

Eğer netflix de yayınlanan içerik sizin hoşunuza gidiyor fakat henüz Türkçe altyazı seçeneği aktif edilmemiş ise o zaman üzülmenize gerek yok çeşitli yöntemler kullanarak izleyeceğiniz içeriğe Türkçe alt yazı dahil edebilirsiniz. Böylece takip ettiğiniz dizileri orijinal bir şekilde ve tam gününde izlemeyi başlayabilirsiniz. Netflix üzerinden dil seçeneklerini görebilmek için player’in sağ alt tarafında bulunan yere tıklıyoruz ve oradan dil seçeneklerini ve altyazı seçeneklerini değiştirebiliyoruz. Bazı dizilerde farklı dil seçenekleri de mevcuttur dilediğiniz dilde izlemek istediğiniz içeriği izleyebilirsiniz.

Tags: #netflix türkçe alt yazı #Netflix türkçe altyazı #netflix türkçe altyazı ayarları #Netflix türkçe dublaj

author
Author: 
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi Cumhurbaşkanı
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD tarafından bugün yaptığı açıklama da iş
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Teknoloji dünyasında her markaya yer var ancak
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
Apple’ın geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlik ile birlikte

Sponsor Reklam

Leave a reply "Netflix Türkçe Altyazı Desteği"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi