Sponsor Reklam

MSI Vortex Oyuncu Bilgisayarı

In Donanım

Oyuncuların tasarım konusuna ne kadar özen gösterdikleri bilinmekte. Bu nedenle tasarımcılar oyuncular için ürettikleri ürünlerin tasarımlarına da özen gösteriyor. MSI Vortex de tasarımı ile ve özellikleri ile ön plana çıkan bir bilgisayar olma özelliğine sahip. MSI, silindir şeklinde tasarımı ile dikkatleri üzerine toplayan oyuncu bilgisayarı olan yeni ürününü tanıttı. Vortex ismine sahip bilgisayarda kullanılan donanımlar overclock yapmaya uygun parçalardan oluşuyor. Vortex alt ve üst kısımlarına yerleştirilmiş iki adet fan ile soğutuluyor.

Donanım olarak intelin yeni mimarisi olan skylake mimarili donanımlar kullandılar. İntelin core i7 6700K 4 GHz hızında bir işlemci tercih edilmiş. Ekran kartı olarak da Nvidia GTX 980M den tercih edilmiş fakat SLI köprüsü ile bu ekran kartından iki adet kullanılmış 8GB DDR5 belleğe sahip cihaz oyunların anasını ağlatacak performansı ile göz dolduruyor. Cihazın bellek kısmında ise 64GB DDR4 RAM tercih edilmiş. Aynı sistemin bir düşük özellikli donanımlara sahip modeli de bulunuyor. MSI bu konuda da düşük bütçeli oyuncuları unutmamış Core i5 işlemcili bir modelide bulunuyor ve bu modelde ekran kartı olarak Nvdia GeForce GTX 960M kullanılmış ve yine SLI ile iki adet ekran kartı bulunuyor.

MSI Vortex fiyatı iki farklı model olduğu için ikiye ayrılıyor. MSI Vortex Core i7 işlemcili fiyatı 4000 Dolar gibi bir fiyata sahip olacak. MSI Vortex Core i5 olan modeli ise 2000 Dolar fiyata sahip olarak satışa sunulacak. MSI Vortex çıkış tarihi olarak ise 2016 yılının ikinci çeyreği olarak belirlenmiş. Hazır sistem sevenlerin ve tasarıma önem verenlerin tercihi olan MSI Vortex çıkış tarihi itibari ile yoğun ilgi göreceği tahmin edilmekte.

Tags: #msi vortex donanım #msi vortex ekran kartı #msi vortex fiyatı #msi vortex işlemci #msi vortex özellikleri #msi vortex teknik özellik

author
Author: 
Drone, Tesla’nın Aklına 120 Yıl Önce Gelmiş
Drone, Tesla’nın Aklına 120 Yıl Önce Gelmiş
Nikola Tesla ile ilgili olarak her geçen
Wi-Fi Hızınız 10 Kat Artacak
Wi-Fi Hızınız 10 Kat Artacak
Massachusetts Instıtute Of Technology (MIT) araştırmacıları tarafından
MediaTek Helio X30 10 Çekirdekli Olacak
MediaTek Helio X30 10 Çekirdekli Olacak
Cep telefoınlarında olduğu gibi işlemci üreten firmaların
Snapdragon 830 Özellikleri
Snapdragon 830 Özellikleri
Qualcomm firması boş durmayı hiç sevmiyor. Yakında

Sponsor Reklam

Leave a reply "MSI Vortex Oyuncu Bilgisayarı"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi