Sponsor Reklam

Model S Gelişmeye devam ediyor

In Otomobil

Tesla motors’un elektrikli modellerinden bir tanesi olan model s gelen güncellemeler ile daha güzel bir hal almaya devam ediyor. Araç sahip olduğu özellikler ile oldukça başarılı bir modeldi ve yeni yapılan güncellemeler ile model s’e yeni özellikler de dahil edildi ve edilmeye de devam ediyor. Yeni gelen özellik neticesinde araçta bulunan bazı özellikler yeni gelen özellikler ile birleştirildi ve aracın kaza yapma riskini en aza indirmeyi başardı.tesla motors model s resimleri

Piyasaya yakın zamanda çıkan model s piyasaya çıktığı andan itibaren elektrikli araba sevenlerin ilgilisi çekmeyi başarmıştı. Telsla motors tarafından üretilen model s gelişmiş özellikleri ile insanı hayretler içerisinde bırakıyor. Tesla motors ceo’su Elon Musk’ın söylemlerine göre yeni gelen özellik ile birlikte kendi kendini sürebilen araçlar klasmanında yer alan araçların özelliklerinden bir tanesi kavuştu. Bu özellik otomatik pilot özelliği oldu ve model’s e gelen bir güncelleme ile otomatik pilot özelliği devreye sokuldu. Bu özellik kullanılmaya başlandığı andan itibaren son derece güzel işler başardı. Gösterdiği performans neticesinde göz dolduran model s’in otomatik pilotu hakkında tesla motors’tan gelen açıklamaları dinlemeyen kullanıcılar model s ile denemeler yapıyor ve bunları video kaydı altına alıyorlar. Tesla motors bu özelliğin halen deneme aşamasında olduğunu belirtiyor ve kontrolün hala sizde olmasını araca kontrolün tamamını vermemeniz gerektiğini söylüyor. Model S sahipleri ise bu açıklamaları pek umursuyormuş gibi görünmüyor.

Tesla motors’un Ceo’su Elon Musk yaptığı açıklamalarda otomatik pilot özelliğinin hala geliştirilme aşamasında olduğunu ve daha çok güncelleme alacağını daha başarılı bir hal alacağını söyledi. Model s kullanıcılarına gönderilen bu yeni güncelleme araç sahiplerinin güvenliği için getirildi. tesla motors’tan gelen açıklamaları umursamayan kullanıcılar aracın kontrolünü tamamen otomatik pilota bırakıyorlardı ve bu nedenle de doğabilecek riskleri engellemek adına otomatik pilota ekstra güvenlik önlemleri dahil edildi. Güncelleme sonrasında model s sahibi kullanıcılar direksiyondan ellerini tamamen çekerek otomatik pilotu devreye soktuklarında araç kendisini bulunduğu şeride kitlenecek.tesla motors model s fiyatı

Direksiyonda bulunan sensörler kullanıcıyı hissetmediği zaman devreye girecek olan sistemde araç otomatik pilota geçtiği anda şerit sabitleme sistemi aktif olacak. Bu sayede kullanıcı direksiyondan elini çektiği anda şerit sabitleme devreye giriyor ve araç aynı şeritte seyrine devam ediyor. Bununla birlikte de hız sabitleme özelliği de devreye giriyor ve önündeki araç ile olan mesafe korunmaya çalışılıyor. Tüm bunların neticesinde de kaza riski en aza indirilmeye çalışılıyor.

Sistem hakkında detaylı bilgiler tesla motors tarafından verilecek ve yapılan açıklamalar neticesinde bu yeni güncellemenin detaylı açıklamasına erişebileceğiz.

Tags: #elektrikli araba #elon musk #model s #tesla motors

author
Author: 
Model 3 Tesla Özellikleri, Fiyatı
Model 3 Tesla Özellikleri, Fiyatı
Otomotiv sektörüne hızlı bir adım atan Tesla
Otomatik Fren Sistemi Geliyor
Otomatik Fren Sistemi Geliyor
Amerika Ulaştırma Bakanlığı’nın öngörüsüne göre 2022 yılına
Tesla 90 Bin aracını geri çağırıyor
Tesla 90 Bin aracını geri çağırıyor
Günümüzde araç geri çağırmalar moda oldu. Bu
Tamamen Yerli Üretim Elektrikli Otomobil
Tamamen Yerli Üretim Elektrikli Otomobil
Günümüzde hızla gelişen elektrikli arabaların arasına bir

Sponsor Reklam

Leave a reply "Model S Gelişmeye devam ediyor"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi